PLUS REALITY | Unikátna investičná príležitosť na brehu jazera v srdci prírody - LAKE SIDE RESIDENCE na predaj!

Reality Čierna Voda

Hotel, penzión, ubytovňa | Čierna Voda | 1,425 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný rezort Lake Side Residence v ob

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Objekty na predaj Čierna Voda

2,600,000 € 1825 €/m²

PLUS REALITY | Moderné 3-izbové byty v novostavbe v pokojnej zelenej lokalite – Tomášikovo - EKO HOME na predaj!

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | 77.92 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nový projekt moderných rodinných domov v

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

153,000 € 1964 €/m²

PLUS REALITY | Moderný rodinný dvojdom v obci Vrakúň na predaj!

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Magla | 100.62 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojdomu, ktorý spája modernú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

199,000 € 1978 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Trnava

3 izbový byt | 46.92 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

PLUS REALITY | Moderne zariadený dvojizbový byt s priestrannou terasou v novostavbe - v meste Galanta na predaj!

Reality Galanta

2 izbový byt | 59.04 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Galanta

172,000 € 2913 €/m²

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 100.62 m²

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

199,000 € 1978 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný štvorizbový mezonet v novostavbe s terasou pripravený na okamžité bývanie v obci Lehnice na predaj !

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice | 123 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový mezonetový rodinný do

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehnice

245,000 € 1992 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom s garážou v tichej lokalite v meste Nové Zámky na predaj !

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 136 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu moderného štvorizbového rodinn

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

384,900 € 2830 €/m²

PLUS REALITY | Štýlový štvorizbový rodinný dom pri hrádzi s terasou, záhradou a komfortom moderného bývania v obci Dobrohošť na predaj!

Reality Dobrohošť

Rodinný dom | 121 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový dvojdom s premyslenou

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Dobrohošť

250,000 € 2066 €/m²

PLUS REALITY | Štvorizbový rodinný dom – Dunajská Streda, FLORIDA VILLA PARK na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 127 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový rodinný dom v obľúben

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

339,000 € 2669 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Rodinný dom so zimnou záhradou v atraktívnej rezidenčnej zóne Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 145 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s úžitkovou

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

299,000 € 2062 €/m²

PLUS REALITY | Moderné dvojizbové byty v projekte KISERDŐ REZIDENCIA – pohodlné bývanie v obľúbenej časti Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 38.63 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlové dvojizbové byty v novom rezidenčn

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

100,600 € 2604 €/m²

PLUS REALITY | Moderná novostavba rodinného domu s veľkorysým priestorom a pozemkom meste Nové Zámky na predaj !

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú štvorizbovú novostavbu rodinného

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,900 € 3599 €/m²

PLUS REALITY | Štýlový dvojdom na predaj v tichej lokalite Povoda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Povodská cesta | 102 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojdom, ktorý ponúka ideálne pro

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

229,000 € 2245 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný dvojizbový byt s veľkorysou lodžiou v Urban Residence, v meste Bratislava - Nové Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 66.06 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt s veľkorysou lodži

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 4388 €/m²

PLUS REALITY | Svetlý, zariadený dvojizbový byt s garážovým státím v meste Šamorín na predaj !

Reality Šamorín

2 izbový byt | 52 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený dvojizbový byt situov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Šamorín

196,000 € 3769 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom v tichej lokalite s garážou a záhradou v obci Vydrany na predaj!

Reality Vydrany

Rodinný dom | 106.27 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom v pokojnej, novovybud

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Vydrany

269,900 € 2540 €/m²

PLUS REALITY | Moderný trojizbový byt v novostavbe s veľkorysou terasou pri City Parku na predaj !

Reality Rovinka

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný trojizbový byt v kvalitnej tehl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Rovinka

230,000 € 3485 €/m²

PLUS REALITY | Moderná a kompletne zariadená štvorizbová novostavba s fotovoltaikou v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 102 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a kompletne zariadený štvorizbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

315,000 € 3088 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný štvorizbový rodinný dom s vlastným parkovaním a záhradou v obci Michal na Ostrove-Kolónia na predaj!

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | 103.91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom v dvo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

184,900 € 1779 €/m²

PLUS REALITY | Moderné rodinné domy s vlastnou záhradou v tichej lokalite v obci Horné Mýto na predaj!

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné novostavby rodinných domov v deve

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Horné Mýto

239,000 € 2276 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný štvorizbový rodinný dom s vlastným parkovaním a záhradou v obci Michal na Ostrove-Kolónia na predaj!

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | 103.91 m²

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

184,900 € 1779 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný rodinný dom v radovej výstavbe v obci Macov s rýchlou dostupnosťou do Šamorína na predaj!

Reality Macov

Rodinný dom | 106 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nízkoenergetický rodinný dom v radovej vý

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Domy na predaj Macov

Cena dohodou

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný štvorizbový byt s balkónom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 137 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový podkrovný byt s v

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

179,000 € 1307 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie