4 izbový byt | Lichnerova | 107.58 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s výnimočnou atmo
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A NÁJO
114,980 € 2786 €/m²
4 izbový byt | Vršatecká | 120 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 4 izbový BYT s LOGGIOU a BALKÓN
Cena dohodou
1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 1 izbový BYT s BALKÓNOM o výmer
114,980 € 2786 €/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 66 m²
Máme pre Vás exkluzívne na predaj priestranný 3 izbový byt kompletne moderne zariadený v obľúbe
349,900 € 5302 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový rodinný dvojdom, ktorý
165,000 € 1375 €/m²
3 izbový byt | Vrbenského | 91 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný, doposiaľ neobývaný štvorizbov
525,000 € 5769 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný radový dom o rozlohe 7
160,000 € 2133 €/m²
3 izbový byt | 85.7 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s celkovo
147,000 € 1715 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m
185,000 € 4405 €/m²
Rodinný dom | Dunajská | 75 m²
170,000 € 2267 €/m²
Rodinný dom | 108.06 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový rodinný dom, ktorý pr
249,900 € 2313 €/m²
2 izbový byt | 62.27 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbový byt v obľúbenej časti Ružinova
320,000 € 5139 €/m²
3 izbový byt | 59.55 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbové byty v obci Trstice, ktoré bo
124,000 € 2082 €/m²
Rodinný dom | 72 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový dvojdom situovaný v ob
275,000 € 3819 €/m²
Rodinný dom | 97.2 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový dvojdom s premyslenou
240,000 € 2469 €/m²
2 izbový byt | Slávičia ulica | 53.79 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a vkusne zariadený dvojizbový byt
216,000 € 4016 €/m²
Rodinný dom | 123.27 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný rodinný dom (súčasť dvojdomu) s
220,000 € 1691 €/m²
3 izbový byt | Veľké Uľany | 95.05 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné 3 izbové byty v ekologickej lokal
177,000 € 1568 €/m²
Rodinný dom | Šamorín | 121 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v srdci prírody – no
391,000 € 3231 €/m²
3 izbový byt | Lehnice | 70 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dva nové 3 izbové byty s balkónom v obci
177,000 € 2529 €/m²
Rodinný dom | 152 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s bazénom a zariaden
299,000 € 1987 €/m²
3 izbový byt | Galanta | 64.36 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj byty v novostavbe R Centrum – Richtárske
177,230 € 2754 €/m²
3 izbový byt | Dunajská Streda | 80 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dispozične skvelo riešený trojizbový byt
187,000 € 2200 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.