** NOVOSTAVBA ** 4 izb. RD s predprípravou na krb a so zastrešenou terasou ÚP 125m2, pozemok 609m2 - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 125 m²

Ponúkame na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu typu bungalov v novej lokalite na ulici P

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

389,000 € 3112 €/m²

4-izb. byt v RD s dvomi bytovými jednotkami v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Azalková | 89.86 m²

So súhlasom majiteľa Vám ponúkame 4 izbový byt v RD s dvomi bytovými jednotkami, ulica Azalkov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

300,000 € 3339 €/m²

** NOVOSTAVBA ** 4 izbové mezonety v dvojdome, ÚP 120m2 – OKRUŽNÁ ULICA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Okružná | 120 m²

Ponúkame na predaj dva 4 izbové mezonetové byty v rodinnom dome s dvomi bytovými jednotkami na

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 09.09.2025
Domy na predaj Bernolákovo

265,000 € 2208 €/m²

** PRÁVE SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA ** Úžasný 4 izb. byt s terasou a 2 garáž. státiami v cene – MIEROVÁ, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 116.66 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 4 izbový byt V PRÁVE SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE REZIDENCIA MIERO

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

589,000 € 5049 €/m²

REZERVOVANÝ - 2 izb BYT v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Dolná | 65 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 2 izbový byt v úplnom centre Banskej By

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

262,900 € 4045 €/m²

Na predaj nový moderný 4-izbový rodinný dom s terasou a záhradou

Reality Šaľa

Rodinný dom | Jabloňová | 110 m²

Na predaj nový moderný 4-izbový rodinný dom s terasou a záhradou ? ul. Jabloňová, mesto Šaľa,

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šaľa

219,500 € 1995 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj moderného rodinného domu s vyhrievaným bazénom

Reality Kostolište

Rodinný dom | Hliníky | 112 m²

Aston Waldner Vám ponúka exkluzívne na predaj štýlový 4 izbový rodinný dom s bazénom v obci Kos

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kostolište

Info v RK

člen NARKS

V ŠTANDARDE - 3 izb. BYT + loggia - 72,62 m2 - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Vršatecká | 72.62 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 3 izbový BYT s LOGGIOU o výmere

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

189,980 € 2616 €/m²

Novinka
Novinka

REWIN I Exkluzívna novostavba s výhľadom a súkromím v blízkosti lesa – Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Lesná | 107.02 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj moderný, štýlovo zariadený rodinný dom v Stupave. Hľadáte b

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stupava

549,900 € 5138 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ 1izbový byt S BALKÓNOM A NÁJOMCOM - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²

REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A NÁJOMCOM v projekte RE

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

114,980 € 2786 €/m²

Novinka
Novinka

V ŠTANDARDE - 2izb. BYT + loggia 50,37 m2 a viac - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Vršatecká | 50.37 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 2 izbový BYT s LOGGIOU o výmere

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

135,788 € 2696 €/m²

Novinka
Novinka

LUXUSNÝ - 5 izb. 165 m2 interiér + 27 m2 garáž DOM - Dlhé diely, NDCA

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Dubová | 192.59 m²

REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka VEĽKORYSÝ a LUXUSNÝ 5 izbový RODINNÝ DOM s GARÁŽOU vo vyhľadá

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

429,980 € 2233 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Trenčín

1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A NÁJO

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

114,980 € 2786 €/m²

Novinka
Novinka

REWIN I Nadštandardné bývanie s výhľadom v srdci Senca

Reality Senec

4 izbový byt | Lichnerova | 107.58 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s výnimočnou atmo

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

114,980 € 2786 €/m²

Novinka
Novinka

V ŠTANDARDE - 4izb. BYT + TERASA - 120m2 a viac - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

4 izbový byt | Vršatecká | 120 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 4 izbový BYT s LOGGIOU a BALKÓN

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Novinka
Novinka

V ŠTANDARDE - 1i. BYT s balkónom - 41,27 m2 - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 1 izbový BYT s BALKÓNOM o výmer

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

114,980 € 2786 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE | Luxusný komplet zariadený 3 izbový byt | 90 m2 | klima | parking | loggia | pivnica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 66 m²

Máme pre Vás exkluzívne na predaj priestranný 3 izbový byt kompletne moderne zariadený v obľúbe

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,900 € 5302 €/m²

Novinka
Novinka

PLUS REALITY I Luxusný rodinný dom (súčasť dvojdomu) v projekte MAGLA Residence, v obci Vrakúň na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 123.27 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný rodinný dom (súčasť dvojdomu) s

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

220,000 € 1691 €/m²

PLUS REALITY | Priestranná novostavba rodinného domu v obci Nová Dedinka na predaj !

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | Nová Dedinka | 117.39 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový dvojpodlažný rodinný

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

270,000 € 2428 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Nový 5-izbový rodinný dom v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Šamorín | 121 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v srdci prírody – no

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 08.08.2025
Domy na predaj Šamorín

391,000 € 3231 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s balkónom v obci Lehnice na predaj!

Reality Lehnice

3 izbový byt | Lehnice | 70 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dva nové 3 izbové byty s balkónom v obci

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Byty na predaj Lehnice

177,000 € 2529 €/m²

PLUS REALITY | Novostavba trojizbových bytov v obci Trstice na predaj

Reality Trstice

3 izbový byt | 59.55 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbové byty v obci Trstice, ktoré bo

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Trstice

124,000 € 2082 €/m²

PLUS REALITY | Moderný rodinný dom s bazénom a zariadením – Horná Potôň na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 152 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s bazénom a zariaden

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

299,000 € 1987 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie