Rodinný dom | 91.87 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbový rodinný dvojdom, ktorý spája m
189,000 € 2057 €/m²
Rodinný dom | 107 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú a samostatnú štvorizbovú bytovú j
195,000 € 1822 €/m²
Rodinný dom | 102 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj 8 luxusných novostavieb rodinných domov, ktor
249,000 € 2441 €/m²
Rodinný dom | 172 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový rodinný dom, ktorý sa
399,000 € 2320 €/m²
3 izbový byt | 63 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlové trojizbové byty v novom rezidenčn
159,900 € 2538 €/m²
2 izbový byt | Gabčíkovská cesta | 65 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán v Dunajskej Strede, na
172,200 € 2649 €/m²
1 izbový byt | Eötvösa | 25.2 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný jednoizbový byt v novostavbe sit
77,000 € 3056 €/m²
3 izbový byt | 76.58 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné trojizbové byty v novostavbe dvoj
184,000 € 2403 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný päťizbový rodinný dom v žiada
285,900 € 1787 €/m²
Rodinný dom | 165 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný, priestranný a komplet
435,000 € 2636 €/m²
Rodinný dom | 94.25 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj moderné dvojpodlažné novostavby situované v e
325,000 € 3448 €/m²
2 izbový byt | Galanta | 59.04 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj byty v novostavbe R Centrum – Richtárske
136,800 € 2317 €/m²
Rodinný dom | Dunajská Streda | 210 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, trojizbový rodinný do
515,000 € 2452 €/m²
3 izbový byt | 81.32 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbové byty s vlastným pozemkom a dvo
139,900 € 1720 €/m²
Rodinný dom | 144 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, moderný dvojpodlažný trojizbový r
325,000 € 2257 €/m²
2 izbový byt | Dunajská Streda | 55 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný 2 izbový byt s terasou, s priamym
162,360 € 2473 €/m²
Rodinný dom | Veľkoblahovská cesta | 148.15 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a priestranný 4-izbový rodinný do
Cena dohodou
Rodinný dom | 126 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny štvorizbový rodinný dom v obci
299,000 € 2373 €/m²
Rodinný dom | 105.78 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s dvoma bytovými jed
225,000 € 2127 €/m²
Rodinný dom | 230 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a priestranný rodinný dom kolaudo
395,000 € 1717 €/m²
2 izbový byt | 34.98 m²
Realitná kancelária PLUS Reality Vám predstavuje developersky projekt Panónska, ktorý prináša n
192,372 € 5499 €/m²
2 izbový byt | Padáň | 59.7 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny dvojizbový byt s 1 parkovacím stát
125,000 € 2127 €/m²
Objekt pre obchod | Kukucínova | 61 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nebytový priestor o výmere 61 m², nachádz
95,000 € 1803 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 44.07 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v novost
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.