Nízkoenergetický 3-izbový rodinný dom v Marcelovej – rozumné bývanie s nízkymi nákladmi

Reality Marcelová

Rodinný dom | Marcelová | 200 m²

Možno už dnes vidíte a, počujete, že ceny energií stále rastú a cítite, že je čas urobiť rozumn

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Marcelová

143,000 € 715 €/m²

1 izbový apartmán B306 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 39.5 m²

Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

86,889 € 2200 €/m²

Moderný 2-izbový byt, ktorý pôsobí presne tak, ako má pôsobiť domov

Reality Bátorove Kosihy

2 izbový byt | Bátorove Kosihy | 48 m²

Väčšina ľudí, keď hľadá svoje bývanie, chce vidieť svetlý priestor. Chce počuť ticho po zatvore

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bátorove Kosihy

97,000 € 2021 €/m²

Rodinný dom podľa Vašich predstáv, Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 540 m²

Hľadáte moderný rodinný dom s pozemkom, kde Vaša rodina nájde pokoj a bezpečie ? Ako sa Vám páč

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nesvady

194,000 € 359 €/m²

3 izbový apartmán s rozlohou od 81,87 m² do 94,81 m²

Reality Indonézia

3 izbový byt | Indonézia

Aké by to bolo, zhodnotiť svoje aktíva pasívnym príjmom, ktorý ku Vám prúdi celoročne? Alebo ma

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

243,500 € 4509 €/m²

1 izbový apartmán B407 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 29.91 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

83,815 € 2802 €/m²

Exkluzívny rodinný dom Komárno – inteligentný luxus a skutočný pokoj

Reality Komárno

Rodinný dom | Komárno | 164 m²

Tento rodinný dom patrí medzi tie, ktoré treba hľadať cez deň so sviečkou v ruke. V mori katal

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

467,000 € 2848 €/m²

Jeden z najlepšie riešených 3-izbových bytov v Danubia Residence (B206)

Reality Komárno

3 izbový byt | Parná | 74.09 m²

Tento byt si Vás získa skôr, než si to uvedomíte. V projekte Danubia Residence v Komárne sa n

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

220,000 € 2969 €/m²

2-izbový byt (A-401), byt obkolesený terasou, Danubia Residence

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 45.55 m²

Zastavte sa na chvíľu. Toto nie je len byt. Toto je priestor, ktorý mení spôsob, ako bývate.

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

162,205.76 € 3561 €/m²

3 izbový apartmán so strešnou terasou s rozlohou 94,81 m² + 72,48 m²

Reality Indonézia

3 izbový byt | Indonézia

S týmto apartmánom dosiahnete kategóriu exkluzívnch investorov vo svete nehnuteľností na ostro

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

443,391 € 2655 €/m²

2-izbový byt (B-402) s premyslenou dispozíciou a terasou v Danubia Residence

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 49.52 m²

Tento byt je navrhnutý, aby dokonale fungoval v praxi. V projekte Danubia Residence v Komárne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

168,123.78 € 3395 €/m²

2-izbový byt s terasou v novostavbe Danubia Residence (A107), Komárno – 47,46 m²

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 36.95 m²

Hľadáte moderný byt v novostavbe, ktorý spája komfort bývania a prestíž ? V projekte Danubia

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

111,211.7 € 3010 €/m²

2-izbový byt v Danubia Residence (B-305), ktorý dáva zmysel

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 46.31 m²

53 m² priestoru, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť. V projekte Danubia Residence v Komárne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

123,534.31 € 2668 €/m²

Dva samostatné rodinné domy tvoriace jeden celok – Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Niektoré domy zaujmú nízkou cenou. Iné materiálmi. Táto nehnuteľnosť nie je o úsporách, ale o s

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rajka

1,350,000 € 3971 €/m²

Bungalov so zimnou záhradou a garážou, Bajč

Reality Bajč

Rodinný dom | Bajč | 800 m²

Len 5 kilometrov od Nových Zámkov stojí na pozemku s výmerou 8 árov rodinný dom s garážou, diel

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bajč

280,000 € 350 €/m²

Novopostavený penzión pri Termálnych kúpeloch v Nesvadoch

Reality Nesvady

Hotel, penzión, ubytovňa | Pri Termálnom kúpalisku | 852 m²

Podnikáte alebo chcete podnikať v oblasti ubytovacích služieb? Aké by to bolo mať vyťaženosť po

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Nesvady

699,000 € 820 €/m²

1 izbový apartmán B211 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 32.13 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

79,574 € 2477 €/m²

2 izbový byt s 41 m² terasou (B408) v novostavbe Danubia Residence – priestor, ktorý nekončí stenami

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 51.92 m²

Aké by to bolo dať si ráno kávu na terase. Cez deň máte priestor na oddych, prácu alebo stretnu

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

164,987.53 € 3178 €/m²

1-izbový byt s veľkou terasou (B406) v novostavbe Danubia Residence

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 37.62 m²

Tento byt je presne taký, aby sa v ňom dobre žilo. V projekte Danubia Residence v Komárne, sa

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

128,859.72 € 3425 €/m²

2-izbový byt (A-408) s kuchynským kútom, v ktorom využijete terasu naplno

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 50.91 m²

V projekte Danubia Residence v Komárne sa nachádza byt (A-408) na 4. podlaží (blok A), ktorý v

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

164,987.53 € 3241 €/m²

CREDA | predaj 2-izbový apartmán s garážou, Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 64 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový apartmán s garážou v **** Hoteli Re

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Donovaly

215,000 € 3359 €/m²

CREDA | predaj 4-izb. rodinný dom na kľúč, Rišňovce

Reality Rišňovce

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj modernú 4-izbovú novostavbu v developerskom projekte Nov

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Rišňovce

211,150 € 1624 €/m²

CREDA | predaj skladová hala s administratívou, Zlaté Moravce, Beňadická cesta

Reality Zlaté Moravce

Skladový objekt | Beňadická cesta | 1,342 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj novostavbu skladovej haly s administratívou na Beňadickej

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na predaj Zlaté Moravce

1,050,000 € 782 €/m²

CREDA | predaj posledný 4-izb. rodinný dom, Rišňovce

Reality Rišňovce

Rodinný dom | Rišňovce | 109 m²

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Rišňovce

185,400 € 1701 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie