3 izbový byt s parkovaním v uzavretom objekte- Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | 54.12 m²

RK LEGACY ponúka na predsj bývanie, kde vás ráno zobúdza pokojná atmosféra, výhľad na zeleň a p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

189,900 € 3509 €/m²

DOKONALE PREPRACOVNÁ VILA s technologickou nezávislosťou

Reality Dolný Kalník

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Bývanie a podnikanie bez kompromisov Dolný Kalník – 5 minút od Martina Vo výhradnom zastúpení

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dolný Kalník

1,500,000 € 6000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

5-izbový rod. dom s MOŽNOSŤOU DOKONČENIA NA KĽÚČ – tepelné čerpadlo, kvalitné prevedenie, Chorvátsky Grob - Sokolia ulica

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Sokolia | 122 m²

Realitná kancelária LEGACY vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj prízemný 5-izbový rodinn

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

398,000 € 3262 €/m²

Novostavby rodinných dvojdomov

Reality Danišovce

Rodinný dom | 100.5 m²

Ponúkame na predaj moderné 3- izbové a 4- izbové novostavby rodinných domov typu dvojdom: Loka

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Danišovce

239,000 € 2378 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - Samostatný RODINNÝ DOM-novostavba 2025, 629 m2 pozemok, Marianka

Reality Marianka

Rodinný dom | Štúrova | 172 m²

Ponúkame na predaj moderný a architektonicky prepracovaný 5-izbový rodinný dom v tichej a vyhľa

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Marianka

597,000 € 3471 €/m²

Krásny bungalov na predaj v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Rozmarinova | 165 m²

Ponúkame 4 izb. dom, bungalov v Moste pri Bratislave – Tri vody. Samostatne stojaci dom má podl

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 23.04.2025
Domy na predaj Most pri Bratislave

565,000 € 3424 €/m²

Do bytu sa už nebudete chcieť vrátiť. Novostavby v Ortášoch

Reality Ploské

Rodinný dom | 123 m²

Dom a záhrada plná zážitkov, ktoré sa do bytu nevmestia. Realitná kancelária FÉROVO vám ponúka

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ploské

309,000 € 2512 €/m²

Metropolis - 3-izbový apartmán, 73,82 m², 2 balkóny, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 73.82 m²

Na predaj rožný, obojstranne orientovaný 3-izbový apartmán v prémiovom projekte Metropolis (kol

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 6772 €/m²

Rezidencia pod Bratislavským hradom | súkromná terasa | garáž | Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Skalná | 244.8 m²

Len niekoľko bytov v historickom centre Bratislavy ponúka kombináciu skutočného súkromia, veľke

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,150,000 € 4698 €/m²

Novostavba rodinného domu v Očovej na slnečnom pozemku 970 m2

Reality Očová

Rodinný dom | Lesná | 120 m²

Na predaj novostavba rodinného domu, typ bungalov v stave holodom, zastavaná plocha 120 m2. Veľ

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Očová

350,000 € 2917 €/m²

TOP Realitka – Exkluzívne – ČISTÝ ROČNÝ VÝNOS 88.000€ Administratívno-výrobný-prevádzkový areál, ubytovňa, kancelárie, haly, oplotené plochy, tichá lokalita, PB – Vinohradnícka

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Polyfunkčný objekt | Vinohradnícka | 0 m²

TOP Realitka – Exkluzívne – ČISTÝ ROČNÝ VÝNOS 88.000€ Administratívno-výrobný-prevádzkový areál

Publikované: 03.11.2021 Aktualizované: 14.07.2025
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1,149,999 €

Slnečný a priestranný 2-izbový byt s loggiou a pekným výhľadom | Rustaveliho | Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 58 m²

Objavte komfortné bývanie plné svetla s príjemným výhľadom. Predstavujeme Vám priestranný 2-iz

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

265,000 € 4569 €/m²

Elegantný 2-izbový byt s balkónom a garážovým státím

Reality Rovinka

2 izbový byt | Kvetná | 58 m²

Vitajte v priestore, kde sa budete cítiť už od prvého momentu ako doma. Predstavujem Vám elega

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Rovinka

227,000 € 3914 €/m²

4-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA BRATISLAVU – NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 149 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový apartmán o výmere 127 m² + 2 loggie s výmerou 10,77 m2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

730,000 € 4899 €/m²

3 izbový apartmán s výhľadom do vnútrobloku

Reality Rovinka

3 izbový byt | Broskyňová ulica | 75.11 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Rovinka, len p

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Rovinka

228,507 € 3042 €/m²

Svetlý, vzdušný 2i byt s praktickou dispozíciou a terasou

Reality Rovinka

2 izbový byt | Broskyňová ulica | 66.98 m²

2-izbový strešný byt s rozľahlou terasou, nachádzajúci sa na Broskyňovej ulici v Rovinke. Tent

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Rovinka

224,900 € 3358 €/m²

Moderné byty v projekte Swanhouse – Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Dopravná | 38.27 m²

Swanhouse – mestské bývanie s výnimočnou dostupnosťou – nový komorný developerský projekt v Pie

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Piešťany

99,900 € 2610 €/m²

2 izbový byt v rezidenčnom projekte WINEHILLS - skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Matúškova | 64.66 m²

Ponúkame Vám na predaj 1,2,3 a 4 izbové byty/apartmány, v úplne novom projekte WINEHILLS. Využ

Publikované: 15.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

284,900 € 4813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nový štandard bývania v Nitre! Novostavba priamo pod Zoborom. Výstavba zahájená.

Reality Nitra

3 izbový byt | Dražovská | 76.76 m²

Ponúkame vám 3-izbový terasový byt v lokalite Šindolka s neopakovateľnými výhľadmi na celú Nitr

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nitra

314,900 € 4102 €/m²

SWANHOUSE - mestské bývanie s výnimočnou dostupnosťou

Reality Piešťany

1 izbový byt | Dopravná | 38.27 m²

Predstavujeme Vám Swanhouse, komorný developerský projekt v Piešťanoch, ktorý spája historickú

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Piešťany

99,900 € 2610 €/m²

ČAŇA - moderný 5-izbový rodinný dom plne zariadený, dvojgaráž

Reality Čaňa

Rodinný dom | Lesná | 125 m²

RM reality vám ponúka na predaj priestrannú 5 izbovú dvojpodlažnú novostavbu rodinného domu s d

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Čaňa

440,000 € 3520 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj rozostavaný rodinný dom v malebnej obci Štefanová

Reality Štefanová

Rodinný dom | Nezadaná | 75.94 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný 3 izb. rodinný dom s možnosťou zobytnenia podkrovia v malebnej o

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Štefanová

155,000 € 2041 €/m²

Predaj byty 2 iz. NOVOSTAVBA Rybničná ul. Vajnory - Bratislava III, NAJLEPŠIE CENY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.93 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2 iz. byt / apartmán/ s výhľadom na Malé Karpaty v skolaudovanej NO

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

169,258 € 3323 €/m²

NA PREDAJ ŠTÝLOVÁ NOVOSTAVBA PRI ZELENEJ VODE – MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Bratislavská | 108.9 m²

Bývanie, kde sa spája komfort domu s atmosférou oddychu v prírode. Ponúkame na predaj príjemný

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

245,000 € 2250 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie