Rodinný dom | . | 133 m²
Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na predaj moderný nadštandardný rodinný dom s v
394,900 € 2969 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Ždiar | 488 m²
Realitná kancelária NestGroup ponúka na PREDAJ štýlovú chatu s ubytovaním, v súčasnosti využíva
890,000 € 1824 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau
ART Real Estate vám predstavuje jedinečnú vilu v najprestížnejšej a tichej časti rakúskeho budú
2,500,000 € 4808 €/m²
3 izbový byt | Rakúsko
ART Real Estate ponúka na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt s výmerou 74 m² s loggi 6 m2
266,000 € 3325 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt s obývačkou, kuchyňou a dvoma spálňami, v uzatvorenom rekreačn
279,000 € 3875 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²
Ponúkame na predaj moderný mezonetový byt s obývačkou, kuchyňou a spálňou, ako investičnú príl
199,000 € 3618 €/m²
2 izbový byt | Na Piesku | 47 m²
Ak hľadáte moderné a útulné bývanie s atmosférou domova, kam sa budete radi vracať, tento 2izbo
225,000 € 17 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom, ktorý môže slúžiť na trvalé bývanie, ako dovolenkový
Info v RK
2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 34 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v lokalite Slnečnice – Zóna Mesto v Bratislavskej Petržalke na
221,900 € 6526 €/m²
3 izbový byt | Vrakuňská cesta | 103.5 m²
Ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Vrakunskej ulici v oby
350,000 € 3382 €/m²
5 a viac izbový byt | Krajinská | 89.4 m²
Ponúkame na predaj moderný a komfortný byt nachádzajúci sa na Krajinskej ulici v mestskej časti
310,000 € 3468 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²
Predám 4-izbový bungalov v centre obce Cabaj – Čápor na Wágnerovej ulici v stave holodom. Ploch
245,000 € 2333 €/m²
Rodinný dom | 71.1 m²
Reality KOMPLEX s.r.o. ponúkame Vám na predaj moderný dvojdom nachádzajúci sa v novej štvrti
157,000 € 2208 €/m²
2 izbový byt | Gercenova | 63 m²
Príjemný 2-izbový byt s balkónom, kde sa hneď budete cítiť doma na Gercenovej ulici v Petržalke
279,500 € 4437 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 66 m²
Directreal Partner - Ponúkame na prenájom veľmi pekný, moderný 2 izbový byt v úplnom centre me
550 € 8 €/m²
3 izbový byt | 98 m²
Na konci slepej ulice, kde sa zastavil čas aj ruch mesta, na vás čaká bývanie, ktoré okamžite p
319,800 € 3263 €/m²
Rodinný dom | Pri parku | 120 m²
Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj krásny a výborne dispozične riešen
449,000 € 3742 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 130 m²
TOCA real – ponúkame na predaj novopostavenú chatu na samote v obci Kolárovice. Chata je dvojpo
88,000 € 677 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
TOCA real - ZNÍŽENÁ CENA 03/2026 - exkluzívne ponúkame na predaj jeden 3-izbový dvojpodlažný by
139,900 € 1399 €/m²
3 izbový byt | Bytčianska | 100 m²
139,900 € 1399 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Kolárovská | 130 m²
88,000 € 677 €/m²
3 izbový byt | 94.45 m²
TOCA real - EXKLUZÍVNE – ponúkame na predaj tri veľké trojizbové byty. Byt so záhradkou na príz
205,000 € 2170 €/m²
Rodinný dom | 116 m²
TOCA real – predaj dvoch moderných dvojpodlažných murovaných 5-izbových rodinných domov v obci
305,000 € 2629 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
TOCA real - exkluzívne ponúkame na predaj dva 4-izbové dvojpodlažné byty/domy v rámci projektu
219,000 € 1991 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.