1 izbový byt | Bratislavská | 37 m²
Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete
114,990 € 3108 €/m²
4 izbový byt | Bratislavská | 99 m²
349,990 € 3535 €/m²
Apartmán | Taliansko
V tichom prostredí, ale blízko prístavu a pláže v meste Alghero, ponúkame na predaj apartmány v
210,000 € 3333 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Novopostavená luxusná vila aktuálne na predaj v malej, ale obľúbenej turistickej destinácii v s
870,000 € 5762 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Na predaj máme tento prázdninový dom s upravenou záhradou, starostlivo udržiavaný a oplotený po
680,000 € 4690 €/m²
Rodinný dom | Sečovská cesta | 169 m²
Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný samostatne stojaci, rekreačný dom v lukratívnej a tich
395,000 € 2337 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Veľký rodinný dom priamo pri pláži s výhľadom na otvorené more. Dom má apartmány, ktoré sa daj
1,340,000 € 4393 €/m²
Rodinný dom | Taliansko
More, vinice a olivové háje V srdci zvlnených kopcov regiónu Abruzzo, blízko Pescary, len 18 k
385,000 € 1390 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Na predaj máme túto výnimočnú vilu s bazénom a krásnymi výhľadmi na more v oblasti Primoštenu.
1,490,000 € 4967 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
V srdci zeleného istrijského polostrova, na tichom mieste, asi 16 km od mora, sa nachádza táto
990,000 € 2750 €/m²
3 izbový byt | Čierna Hora
Moderný a príjemný byt s veľkosťou 76 m2, približne 10 minút chôdze od piesočnatej pláže. Byt
257,000 € 3382 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Táto luxusná vila sa nachádza v srdci Dalmácie, v teplej a pokojnej turistickej oblasti Rogozni
1,200,000 € 3000 €/m²
3 izbový byt | Taliansko
Nový apartmán v meste Alghero, asi 3 minúty peši od pláže a prístavu. Byt má 2 spálne, obývačk
420,000 € 4667 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Objavte výnimočnú modernú vilu s bazénom v atraktívnej lokalite mesta Rogoznica – iba 70 metrov
980,000 € 3063 €/m²
Rodinný dom | Mýtna | 108 m²
TOP PONUKA - SAMOSTATNÝ - ATYPICKÝ Bungalov 520m2 pozemok- moderný,zariadený . -Slovenský Gro
395,000 € 3657 €/m²
Rodinný dom | Pri parku | 108 m²
395,000 € 3657 €/m²
Rodinný dom | Orgovánová | 135 m²
Hľadáte domov, do ktorého sa stačí len nasťahovať a začať žiť svoj sen? Ponúkame Vám exkluzívny
515,000 € 3815 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Popis nehnuteľnosti: Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v obci Dunakiliti s úž
229,000 € 2544 €/m²
3 izbový byt | Maďarsko
Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 3-izbový byt 79 m2 v tehlovom bytovom dome s garážovým stá
176,000 € 2228 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Ponúkame Vám na predaj priestrannú a slnečnú novostavbu 4-izbového rodinného domu 120 m2 na poz
259,000 € 2158 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbového tehlového rodinného domu (časť dvojdomu) na pozemk
227,000 € 2495 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
Popis nehnuteľnosti Predstavujeme Vám jedinečný ekologický dom na samote, zasadený do krásnej p
349,000 € 2493 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Popis nehnuteľnosti: Predstavujeme vám na predaj jedinečný, priestranný 3-izbový rodinný dom (
195,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye |
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový montovaný rodinný dom 70 m2 + garáž na rozľahlom pozemku o rozl
329,000 € 5171 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.