Predaj nebytový priestor s možnosťou rôznorodého využitia

Reality Bratislava-Rača

Objekt pre obchod | Kadnárova | 70 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor, vhodný na podnikanie ako aj na bývanie, Kadnárova ulica,

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

249,000 € 3557 €/m²

Predaj priestor vhodný na podnikanie ako aj na bývanie, Kadnárova ul.

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kadnárova | 70 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

249,000 € 3557 €/m²

Moderný 3-izbový byt v novostavbe - Bošany

Reality Bošany

3 izbový byt | Mládeže | 78 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt v novostavbe, situovaný na prízemí v štvorbytovke, s

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bošany

Cena dohodou

5 izbový rodinný dom Slovenský Grob - časť Malý Raj na predaj, Obľúbená lokalita pár minút od Bratislavy

Reality Pezinok

Rodinný dom | Pri parku | 120 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj krásny a výborne dispozične riešen

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Pezinok

449,000 € 3742 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj priestranný, zariadený 4i byt s 2 balkónmi v uzavretom areáli, Rajka

Reality Rajka

4 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame Vám na predaj krásny a priestranný 4-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný v pokojnej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rajka

158,900 € 1986 €/m²

Predaj priestranný 3i byt s predzáhradkou (119 m2), Hegyeshalom

Reality Hegyeshalom

3 izbový byt | Maďarsko | Hegyeshalom | Hegyeshalom

Ponúkame Vám na predaj krásny 3i byt s predzáhradkou v novostavbe v obci Hegyeshalom. Bytový do

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hegyeshalom

177,000 € 2588 €/m²

Predaj 3i rodinný dom so zimnou záhradou v obľúbenej časti Rajky, krb, pozemok 540 m2, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj priestranný, jednopodlažný montovaný rodinný dom so zimnou záhradou a krbom.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rajka

259,000 € 2866 €/m²

Predaj štýlový tiny house s veľkým pozemkom v obci Újrónafő

Reality Újrónafő

Mobilný dom | Maďarsko | Újrónafő

Ponúkame na predaj jedinečný tiny house (malý domček) nachádzajúci sa v pokojnom prostredí obce

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Újrónafő

58,000 € 1611 €/m²

Predaj 4i rodinný dom pri ramene Dunaja, pozemok 394 m2, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj moderný, kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom (bungalov) z roku 2021. Do

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rajka

226,000 € 2935 €/m²

Predaj 5i rodinný dom na slnečnom 1284 m2 pozemku, Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye | Bezenye

Ponúkame na predaj priestranný, montovaný 5-izbový rodinný dom (153,13 m2) na konci tichej ulic

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bezenye

293,000 € 1913 €/m²

Predaj 3i byt s balkónom v uzatvorenom areáli, Viladomy, Rajka

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj priestranný plne zariadený 3 izbový byt s balkónom. Byt s rozlohou 58 m² je

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rajka

142,000 € 2448 €/m²

Predaj 3i byt s balkónom - Rajkapark IV Budova D

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Upozornenie: Na tento projekt sa nevzťahujú nové nariadenia o ochrane miestnej identity až do 3

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rajka

147,800 € 2405 €/m²

Predaj 5i rodinný dom na slnečnom 1284 m2 pozemku, Bezenye

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Bezenye

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rajka

293,000 € 1913 €/m²

Predaj 4i rodinný dom v radovej zástavbe, pozemok 337 m2, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame Vám na predaj 4i novostavbu rodinného domu v radovej zástavbe v prihraničnej obci Rajk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rajka

179,900 € 2322 €/m²

Neprehliadni - nová cena a pozri, čo všetko je v cene

Reality Láb

Rodinný dom | Topoľová ulica | 80 m²

Ponúkame na predaj pekný dom v obci Láb, kúsok od Malaciek (8km) a kúsok od hlavného mesta (BA

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Láb

264,000 € 3300 €/m²

Nová cena ! PREDAJ - 2 izbový byt, zariadený s balkónom a parkovacím miestom

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | 66.37 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 2 izbový byt so zariadením, s balkónom a vlastným parkovacím mies

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

190,000 € 2863 €/m²

ZMENA !! NOVOSTAVBA – 4-izb.bungalov u nás na Záhorí

Reality Malacky

Rodinný dom | 104 m²

Ponúkame na prodaj pjekný dúm v Lábje (Láb), kúsek od Mauacek (Malacky 8km) a kúsek od hlavného

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Malacky

312,000 € 3000 €/m²

Neprehliadni - nová cena a pozri, čo všetko je v cene

Reality Malacky

Rodinný dom | 80 m²

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malacky

264,000 € 3300 €/m²

ZMENA !! NOVOSTAVBA – 4-izb.bungalov u nás na Záhorí

Reality Láb

Rodinný dom | Leknová ulica | 104 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Láb

312,000 € 3000 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v historickej budove s balkónom na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 98 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 96,3 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štá

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

435,500 € 4444 €/m²

Rezervovaný! Priestranný 2-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²

Ponúkame na predaj nádherný 2 izbový byt s výmerou 58,5m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štád

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5120 €/m²

3-izbový mezonetový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s výmerou 119,1m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

393,500 € 3307 €/m²

4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom a krásnym výhľadom na Košice, Kalvária

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Zvolenská | 144 m²

Ponúkame na predaj dom na Zvolenskej ulici v Košiciach, v časti Kalvária. Nachádza sa vo vrchne

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

550,000 € 3819 €/m²

2-izbový mezonetový byt s balkónom v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 75.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s výmerou 75,5 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

312,900 € 4144 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23057)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Upresniť hľadanie