NOVOSTAVBY NA PREDAJ v Častkovciach - byt 1C

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.94 m²

Predstavujeme vám developerský projekt v Častkovciach. Tento moderný bytový dom ponúka ideálne

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

114,883 € 2461 €/m²

člen NARKS

RD11 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 110.13 m²

Pokračovanie úspešného projektu MERLOT prichádza v II. etape – v jednej z najžiadanejších lokal

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

278,700 € 2531 €/m²

člen NARKS

RD10 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 112.63 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

279,700 € 2483 €/m²

člen NARKS

RD9 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | 110.13 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

280,700 € 2549 €/m²

člen NARKS

RD8 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | 112.63 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

281,700 € 2501 €/m²

člen NARKS

RD7 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | 98.6 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

289,400 € 2935 €/m²

člen NARKS

Prémiový, kompletne zariadený 2-izbový byt 62,30 m2 s lodžiou + 8,69 m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Družby | 72.41 m²

NA PREDAJ: Prémiový, kompletne zariadený 2-izbový byt (62,30 m2) s veľkou lodžiou – Banská Byst

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

258,000 € 3563 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt, Borovicový háj, Košice - Západ, Popradská ul.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 93.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v rezidenčnom proje

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

335,000 € 3583 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

LEMONPIE PONÚKA NA PREDAJ 3I PRÉMIOVÝ BYT V SKY PARKu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 91.92 m²

NA PREDAJ | Prémiový 3-izbový byt s lodžiou, nadštandardne veľkým parkovacím miestom a pivnicou

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

669,000 € 7278 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj | 3 izbový byt | lodžia 2x | Trenčín | Liptovská

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 95 m²

DASH reality vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Liptovská v Trenčíne. Celko

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

225,000 € 2368 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 228098069

Reality Medzilaborce

Rodinný dom | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 211837758

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 628666315

Reality Medzilaborce

Chata, drevenica, zrub | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 525320878

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 851986667

Reality Medzilaborce

Garsónka | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 568608123

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj moderný 3-izbový byt s vlastným vchodom – Bošany

Reality Bošany

3 izbový byt | Mládeže | 73 m²

Ponúkame na predaj vkusný 3-izbový byt v novostavbe, situovaný na 1. poschodí s vlastným vstupo

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bošany

Cena dohodou

Na predaj 5-izbový nízkoenergetický rodinný dom, so 700m2 pozemkom, Hviezdoslavov.

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Súbežná ulica | 199 m²

KarinReal s.r.o. ponúka na predaj 5-izbový, nízkoenergetický, dvojpodlažný rodinný dom v tichej

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

374,000 € 1879 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj novostavba rodinného domu – radová výstavba, Šimonovany

Reality Partizánske

Rodinný dom | Šimonovianska | 85 m²

Ponúkam na predaj peknú novostavbu rodinného domu v radovej výstavbe v pokojnej časti obce Šimo

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Partizánske

179,900 € 2116 €/m²

Predaj nebytový priestor s možnosťou rôznorodého využitia

Reality Bratislava-Rača

Objekt pre obchod | Kadnárova | 70 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor, vhodný na podnikanie ako aj na bývanie, Kadnárova ulica,

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

249,000 € 3557 €/m²

Predaj priestor vhodný na podnikanie ako aj na bývanie, Kadnárova ul.

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kadnárova | 70 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

249,000 € 3557 €/m²

Moderný 3-izbový byt v novostavbe - Bošany

Reality Bošany

3 izbový byt | Mládeže | 78 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt v novostavbe, situovaný na prízemí v štvorbytovke, s

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bošany

Cena dohodou

5 izbový rodinný dom Slovenský Grob - časť Malý Raj na predaj, Obľúbená lokalita pár minút od Bratislavy

Reality Pezinok

Rodinný dom | Pri parku | 120 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj krásny a výborne dispozične riešen

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Pezinok

449,000 € 3742 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj priestranný, zariadený 4i byt s 2 balkónmi v uzavretom areáli, Rajka

Reality Rajka

4 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame Vám na predaj krásny a priestranný 4-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný v pokojnej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rajka

158,900 € 1986 €/m²

Predaj priestranný 3i byt s predzáhradkou (119 m2), Hegyeshalom

Reality Hegyeshalom

3 izbový byt | Maďarsko | Hegyeshalom | Hegyeshalom

Ponúkame Vám na predaj krásny 3i byt s predzáhradkou v novostavbe v obci Hegyeshalom. Bytový do

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hegyeshalom

177,000 € 2588 €/m²

Predaj 3i rodinný dom so zimnou záhradou v obľúbenej časti Rajky, krb, pozemok 540 m2, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj priestranný, jednopodlažný montovaný rodinný dom so zimnou záhradou a krbom.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rajka

259,000 € 2866 €/m²

Predaj štýlový tiny house s veľkým pozemkom v obci Újrónafő

Reality Újrónafő

Mobilný dom | Maďarsko | Újrónafő

Ponúkame na predaj jedinečný tiny house (malý domček) nachádzajúci sa v pokojnom prostredí obce

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Újrónafő

58,000 € 1611 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)