|ALL PERFECT| Na predaj novostavba 1-izbový byt s balkónom v Seredi

Reality Sereď

1 izbový byt | 30 m²

All Perfect Reality Vám ponúkajú na predaj 1-izbový byt v novostavbe v Seredi, ktorý predstavuj

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sereď

109,990 € 3666 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom – novostavba s rozlohou 200 m², bungalov s bazénom a vkusným zariadením

Reality Pohranice

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

VitoReality ponúka na predaj kompletne zariadenú 4-izbovú novostavbu s úžitkovou plochou 200 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohranice

Info v RK

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Krásny, kompletne zariadený 5- izbový rodinný dom so šatníkom.

Reality Janíky

Rodinný dom | Janiky | 125 m²

Directreal Next Home - EXKLUZÍVNY SAMOSTATNE STOJACI 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V JANÍKOCH Predsta

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Janíky

368,000 € 2944 €/m²

Novinka
Novinka

MODULOVÁ CHATA – moderná stavba, kvalitné materiály

Reality Kaluža

Mobilný dom | Nezadaná | 41 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú modulovú chatu s modernou oceľovou konštrukciou a kvalitným zate

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kaluža

38,990 € 951 €/m²

Novinka
Novinka

MODULOVÁ CHATA – moderná stavba, kvalitné materiály

Reality Vinné

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 41 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

38,990 € 951 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ DOMU – 4 izb. Rodinný Dom, Benkova Potôň, 110 m2, pozemok 495 m2.

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Predná potôň | 110 m²

Hľadáte praktické rodinné bývanie vo výbornej cene s nízkou energetickou náročnosťou a s dostup

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Horná Potôň

229,990 € 864 €/m²

NA PREDAJ obchodný priestor v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 100 m²

Skupina REM Group Vám ponúka na predaj atraktívny obchodný priestor v novovybudovanej polyfunkc

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Most pri Bratislave

215,000 € 2150 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusný apartmán pri lanovke v Rakúsku – Kreischberg, sauna, ski-in/ski-out

Reality Rakúsko

4 izbový byt | Rakúsko

Predstavte si ráno v rakúskych Alpách. Otvoríte okno, pod Vami perfektne upravená zjazdovka, pá

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

382,000 € 5618 €/m²

Novinka
Novinka

3-izb. mezonet | 80 m2 | Europalace | garážové miesto

Reality Žilina

3 izbový byt | Vysokoškolákov | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izb. mezonet s výmerou 80 m2 plus veľká loggia s výmerou 6 m2

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

260,000 € 3250 €/m²

člen NARKS

Moderný 2-izbový byt v projekte Rudiny II – ideálny pre mladý pár alebo investíciu

Reality Žilina

2 izbový byt | Lenčova | 51 m²

Lokalita: Žilina – Rudiny, Lenčova ulica Typ: 2-izbový byt Výmera: 51 m² + balkón Stav: novosta

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

217,000 € 4255 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

5i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom, samostatná jedáleň - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Jamnického | 200 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

4i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 200 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Jamnického | 200 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Rodinné domy v uzavretom areáli pod lesom s vlastným wellness a výhľadom

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Hodruša Hámre je jednou z najdlhších slovenských obcí a nachádza sa v ideálnej vzdialenosti ( c

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.09.2025
Domy na predaj Hodruša-Hámre

335,000 € 3722 €/m²

Predaj moderného, priestranného 3-izb. bytu v centre mesta s parkovaním

Reality Nitra

3 izbový byt | Priehradná | 99 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny luxusný 3- izbový byt v novostavbe, v centre mesta Nitry. Byt

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

BYTY TRENČIANSKA TURNÁ - BYT 3.3

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 48.94 m²

Po dlhých rokoch sa do Trenčianskej Turnej vracia výstavba bytového domu – a nie hocijakého. Te

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Trenčín

138,722 € 2835 €/m²

člen NARKS

BYT 3.3 - BYTY TRENČIANSKA TURNÁ

Reality Trenčianska Turná

2 izbový byt | Nezadaná | 48.94 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Trenčianska Turná

138,722 € 2835 €/m²

člen NARKS

BYTY TRENČIANSKA TURNÁ - BYT 3.2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 49.78 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčín

138,722 € 2787 €/m²

člen NARKS

BYT 3.2 - BYTY TRENČIANSKA TURNÁ

Reality Trenčianska Turná

2 izbový byt | Nezadaná | 49.78 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčianska Turná

138,722 € 2787 €/m²

člen NARKS

BYT 1C - Bytový dom Častkovce - NOVOSTAVBY NA PREDAJ

Reality Častkovce

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.94 m²

Predstavujeme vám developerský projekt v Častkovciach. Tento moderný bytový dom ponúka ideálne

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Častkovce

114,883 € 2461 €/m²

člen NARKS

BYT 2C - Bytový dom Častkovce - NOVOSTAVBY NA PREDAJ

Reality Častkovce

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.95 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Častkovce

112,963 € 2419 €/m²

člen NARKS

BYT 2A - Bytový dom Častkovce - NOVOSTAVBY NA PREDAJ

Reality Častkovce

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 45.94 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Častkovce

112,963 € 2367 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBY NA PREDAJ v Častkovciach - byt 2C

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.95 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

112,963 € 2419 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBY NA PREDAJ v Častkovciach - byt 2A

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 45.94 m²