3 izbový byt | 81.32 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbové byty s vlastným pozemkom a dvo
139,900 € 1720 €/m²
Rodinný dom | 144 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, moderný dvojpodlažný trojizbový r
325,000 € 2257 €/m²
2 izbový byt | Dunajská Streda | 55 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný 2 izbový byt s terasou, s priamym
162,360 € 2473 €/m²
Rodinný dom | Veľkoblahovská cesta | 148.15 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a priestranný 4-izbový rodinný do
Cena dohodou
Rodinný dom | 126 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny štvorizbový rodinný dom v obci
299,000 € 2373 €/m²
Rodinný dom | 105.78 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s dvoma bytovými jed
225,000 € 2127 €/m²
Rodinný dom | 230 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a priestranný rodinný dom kolaudo
395,000 € 1717 €/m²
2 izbový byt | 34.98 m²
Realitná kancelária PLUS Reality Vám predstavuje developersky projekt Panónska, ktorý prináša n
192,372 € 5499 €/m²
2 izbový byt | Padáň | 59.7 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny dvojizbový byt s 1 parkovacím stát
125,000 € 2127 €/m²
Objekt pre obchod | Kukucínova | 61 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nebytový priestor o výmere 61 m², nachádz
95,000 € 1803 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 44.07 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v novost
Info v RK
Rodinný dom | 105.99 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú nízkoenergetickú novostavbu rodi
250,000 € 2359 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 80 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj útulnú celoročne obývateľnú chatu s úžitk
198,000 € 2475 €/m²
2 izbový byt | Košická | 50.4 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost
369,000 € 7321 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj priestranný a moderne riešený päťizbový rodin
365,000 € 2281 €/m²
2 izbový byt | 59.7 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny dvojizbový byt s parkovacím státím
125,000 € 2094 €/m²
Rodinný dom | 148 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj moderný rodinný dom, ktorý vyrastá v tich
264,990 € 1790 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj modernú, prémiovo vybavenú 3-izbovú novostavb
390,000 € 2600 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj moderný a priestranný štvorizbový rodinný dom
354,000 € 2360 €/m²
Rodinný dom | FLORIDA VILLA PARK | 107.98 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami v
245,000 € 2269 €/m²
2 izbový byt | Padáň | 51.8 m²
130,000 € 2510 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej o
289,990 € 2417 €/m²
2 izbový byt | Eötvösova ul. | 52 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v pripravovanom re
174,000 € 3346 €/m²
1 izbový byt | 26 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný, príjemne presvetlený jednoizbový
143,000 € 5500 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.