Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Články pre verejnosť

Zoradiť podľa
Hľadať text:

Index realitného zdravia - vyhodnotenie

V apríli sa Index realitného zdravia nezlepšil, naopak nepatrne zhoršil. Mohli by sme označiť tento jav, trvajúci už od januára, ako stabilný vývoj trhu. Ako sme už naznačili v predchádzajúcom komentári, ochranné opatrenia, ktoré od začiatku marca vplývajú na obchodovanie s nehnuteľnosťami, priniesli svoj efekt. V porovnaní s rovnakým obdobím rekordného roka 2016 sledujeme pomerne výrazný pokles hodnotenia trhu realitnými profesionálmi. Hodnoty Indexu sú na úrovni roka 2015.
Dátum vloženia24.5.2017 Aktualizované24.5.2017

Vývoj situácie na trhu kancelárskych priestorov v prvom kvartáli roka 2017

Trh kancelárskych priestorov v Bratislave rozdeľuje Bratislava Research Forum (BRF) na nasledujúce časti: centrum mesta, vnútorná a okrajová časť Bratislavy. Dáta uvádzané nižšie sú rozdeľované aj podľa okresov Bratislavy. Bratislava Research Forum zverejňuje svoje výsledky trhu kancelárskych priestorov za 1. kvartál 2017
Dátum vloženia23.5.2017 Aktualizované23.5.2017

Životnosť plastových okien

Ako dlho vám budú slúžiť nové plastové okná? Pri dodržaní odporúčanej starostlivosti má kvalitný výrobok potenciál dobre a spoľahlivo slúžiť desiatky rokov.
Dátum vloženia23.5.2017 Aktualizované23.5.2017

Neviete presne, čo má pre vás realitný maklér robiť? Tomu je koniec

Práca realitného makléra, to je veľmi úzky kontakt so zákazníkom a vyžaduje si neustále zlepšovanie sa. Práve preto sa Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska (NARKS), ktorá v tomto roku oslavuje 25. výročie, rozhodla prispieť k ďalšej profesionalizácií tohto povolania a pripravila minimálne, resp. základné štandardy práce pre realitné kancelárie. Po zavedení Licencií pre realitné kancelárie a maklérov a Garančného fondu NARKS je tento dokument ďalším krokom k zvyšovaniu kvality práce realitných maklérov.
Dátum vloženia11.5.2017 Aktualizované11.5.2017

Vlastná záhrada pri každom dome? Mariánske lúky ponúkajú moderné rodinné bývanie

Dvojpodlažné rodinné domy v radovej zástavbe, v jednej z atraktívnych lokalít blízko Bratislavy. Takto bude vyzerať v praxi projekt MARIANSKE LÚKY, ktorý vyrastie v obci Marianka, na Záhorí, na úpätí Malých Karpát. Obec je známa aj ako najstaršie pútnické miesto na Slovensku, už od nepamäti láka ľudí pre svoju výnimočnosť a neopakovateľné genius loci a príjemnú prírodnú scenériu.
Dátum vloženia11.5.2017 Aktualizované11.5.2017

Realitné zlaté časy, ale dokedy?

Jeden veľký projekt na každý deň. Stovky nových bytov, nové a rozšírené plochy nákupných centier, ďalšie administratívne komplexy, miliónové transakcie. Aj takúto podobu mal realitný trh v Bratislave, Košiciach aj ďalších mestách v očakávaní nárazu na strop dopytu. Otázkou je, dokedy zlaté časy vydržia.
Dátum vloženia5.5.2017 Aktualizované5.5.2017

Luxusný mezonet so všetkými výhodami rodinného domu a navyše úplne bez starostí?

Projekt Park pod Kolibou také byty v ponuke má. Sú 2 a sú naozaj jediné svojho druhu; počítajte: bazén s relax zónou, dvojgaráž, samostatný súkromný vchod, veľká loggia, sklené átrium, komunitný park s rozlohou 35árov...
Dátum vloženia28.4.2017 Aktualizované28.4.2017

Komplex Zlaté krídlo: Objavte pokojné bývanie v Bratislave

Odborníci radia, že pri kúpe bytu sa vám viac oplatí investovať do nehnuteľnosti v novostavbe. Síce počiatočné náklady sú vyššie, no vyhnete sa drahej rekonštrukcii a počas výstavby sa môžete spolupodielať na dispozičnom riešení bytu.
Dátum vloženia24.4.2017 Aktualizované24.4.2017

Zastavenie rastu cien nehnuteľností je už na dohľad

Ceny bytov v 1. štvrťroku 2017 zatiaľ nevykazujú jasné spomalenie dynamiky rastu oproti 4. štvrťroku 2016. Ani medziročné porovnanie tento trend ešte nepotvrdilo. Ale Bratislava, ktorá svojou veľkosťou realitného trhu udáva tón budúceho vývoja cien, už zaznamenala spomalenie rastu cien bytov v najväčšom segmente - dvojizbových a trojizbových bytov.
Dátum vloženia22.4.2017 Aktualizované22.4.2017

Park pod Kolibou má vynikajúce ceny bytov!

A k tomu perfektný štandard, kde si vyberáte z top značiek, spoločný krásny park s rozlohou 35 árov s výsadbou a jazierkom, komunitnú záhradu a ďalšie skvelé benefity.
Dátum vloženia21.4.2017 Aktualizované21.4.2017
  • Zobraziť publikovaný inzerát