Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Články pre verejnosť

Zoradiť podľa
Hľadať text:

Absolvent Realitného práva bude vždy o krok dopredu pred ostatnými

Makléri na realitnom trhu musia byť flexibilní, kreatívni a v neposlednom rade, musia mať dostatočné znalosti aj v oblasti práva, aby vedeli správne obchodovať s nehnuteľnosťami. Potrebujú získať teoretické a praktické zručnosti pri tvorbe rôznych zmlúv, vedieť, ako funguje realitná kancelária, či kde získať prax v realitnej či advokátskej kancelárii.
Dátum vloženia15.8.2017 Aktualizované15.8.2017

Bývajte len pár minút od centra: Zlaté krídlo je synonymom pokoja pod Malými Karpatami

Túžite po bývaní v hlavnom meste, no preferujete ticho a pokoj? Bytový komplex Zlaté krídlo so 138 bytmi v Rači vás presvedčí, že sa to dá! Ak patríte k milovníkom mestského života, no stále vás láka božské ticho ako na dedine, je pre vás Zlaté krídlo tým pravým orechovým. Areál, ktorý je zasadený doslova pod úpätím Malých Karpát v tradičnej vinárskej oblasti, má súkromný charakter, takže detské ihrisko, zeleň, chodníky i komunikácie patria len vlastníkom bytov v komplexe.
Dátum vloženia27.7.2017 Aktualizované27.7.2017

Je spomalenie rastu cien nehnuteľností v 2. štvrťroku 2017 dočasné?

Ceny bytov v 2. štvrťroku 2017 zaznamenali v medziročnom porovnaní nárast, avšak oproti prvým trom mesiacom tohto roka sa vývoj cien spomalil. Najbližšie obdobie ukáže, či trh dokázal spomaliť rast cien bez výrazného prepadu obchodnej aktivity. Ak by sa to podarilo, bol by to pozitívny signál pre NBS, komerčné banky a developerov, ktorí by ustáli tlak z roku 2016.
Dátum vloženia24.7.2017 Aktualizované24.7.2017

Index realitného zdravia za jún 2017

Index realitného zdravia v júni pokračoval v trende tohto roka. Tentokrát sa nepatrne zlepšil oproti predchádzajúcemu mesiacu, avšak pokračoval v ceste negatívnych rekordov. Dosiahol najhoršiu hodndotu za uplynulé 4 roky v tomto mesiaci.
Dátum vloženia18.7.2017 Aktualizované18.7.2017

Revolučné riešenie pre domácnosti, firmy a podnikateľov!

Čo by ste povedali na to, keby namiesto strácania času s hľadaním dokumentov sedíte na káve alebo organizujete obchodné stretnutia? Máme pre vás skvelé a revolučné riešenie. Prinášame službu DOCKitIN, ktorá všetky dokumenty nielen bezpečne uloží, ale aj zdigitalizuje, sprehľadní, uľahčí vám vyhľadávanie a umožní mať dokumenty neustále poruke.
Dátum vloženia17.7.2017 Aktualizované17.7.2017

Na Kysuciach nechceli žiadny „obyčajný“ ekodomček. Majú skutočný dom na bývanie i relax

Hľadal ekonomické bývanie v lokalite Kysuckého Nového Mesta, v Žilinskom kraji, pre seba a svoju rodinu. Túžil po rekreačnom umiestnení stavby na okraji mesta, pod horou, s krásnym výhľadom na Malú Fatru. Dnes majiteľ Jaroslav Jedlička žije v ekodome, ktorý si vysníval a dokonale spĺňa jeho potreby. Navyše, býva v ňom za 70 eur mesačne.
Dátum vloženia6.7.2017 Aktualizované6.7.2017

Eko bývanie: žite v súlade s prírodou. Je to trendy...

Energeticky úsporné bývanie sa stáva pomaly štandardom aj v našich slovenských podmienkach. Stačí mať dobre pripravený projekt, používať kvalitné stavebné technológie a okrem finančnej úspory môže mať užívateľ zrazu vo svojom príbytku lepšiu akustiku, vetranie, osvetlenie i termickú pohodu. A o to predsa ide...
Dátum vloženia6.7.2017 Aktualizované6.7.2017

Na Dlhých dieloch nová výstavba

Nový development v bratislavskej mestskej časti Karlova Ves nesie názov KAROLIA - obytný súbor. Celkový navrhnutý počet bytov je 152.
Dátum vloženia4.7.2017 Aktualizované4.7.2017

Nechajte si namodelovať dom na mieru. A premeňte sny na realitu....

Každý ich projekt rodinného či bytového domu má v sebe niečo osobité. Trendy modernej architektúry totiž hovoria jasne: netreba plytvať priestorom, ale funkčne a komfortne využívať každý meter obytnej plochy.
Dátum vloženia23.6.2017 Aktualizované23.6.2017

Index realitného zdravia za máj 2017

Májový Index realitného zdravia sa nepatrne zhoršil oproti aprílu, čo potvrdzuje prekvapivý vývoj na trhu nehnuteľností v tomto roku. Respondenti od januára každý mesiac indikujú podpriemernú spokojnosť so svojimi výsledkami a tento trend v mesiaci máj 2017 vyústil do rekordu. Negatívneho.
Dátum vloženia22.6.2017 Aktualizované22.6.2017
  • Zobraziť publikovaný inzerát