Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Články pre verejnosť

Zoradiť podľa
Hľadať text:

Zastavenie rastu cien nehnuteľností je už na dohľad

Ceny bytov v 1. štvrťroku 2017 zatiaľ nevykazujú jasné spomalenie dynamiky rastu oproti 4. štvrťroku 2016. Ani medziročné porovnanie tento trend ešte nepotvrdilo. Ale Bratislava, ktorá svojou veľkosťou realitného trhu udáva tón budúceho vývoja cien, už zaznamenala spomalenie rastu cien bytov v najväčšom segmente - dvojizbových a trojizbových bytov.
Dátum vloženia22.4.2017 Aktualizované22.4.2017

Park pod Kolibou má vynikajúce ceny bytov!

A k tomu perfektný štandard, kde si vyberáte z top značiek, spoločný krásny park s rozlohou 35 árov s výsadbou a jazierkom, komunitnú záhradu a ďalšie skvelé benefity.
Dátum vloženia21.4.2017 Aktualizované21.4.2017

Dubová alej – miesto pre harmonický život s unikátnou architektúrou

Bytový komplex s tromi samostatnými bytovými domami, spojenými zeleňou a chodníkmi začnú čoskoro stavať v Ivanke pri Dunaji, ktorá susedí s hlavným mestom Bratislava. Po dlhšom období tak budú mať Ivančania nové nadštandardné bývanie, navyše s unikátnou architektúrou, v pokojnom a harmonickom prostredí.
Dátum vloženia20.4.2017 Aktualizované20.4.2017

City Gate spúšťa predaj bytov, v ponuke aj luxusný penthause

Bývanie v historickom centre Bratislavy môže byť aj vaša každodenná realita. V budove City Gate, ktorú svojou strategickou polohou môžeme považovať za vstupnú bránu do centra hlavného mesta, je momentálne na predaj 6 bytov.
Dátum vloženia19.4.2017 Aktualizované19.4.2017

Pokojné rodinné bývanie v oblasti prírody - to sú Devínske lúky

Projekt Devínske lúky na Bystrickej ulici je riešením príjemného, cenovo dostupného a pekného rodinného bývania: prvé bývanie alebo pokojné dlhodobé bývanie pre všetkých, ktorí uprednostňujú kľud prírody pred hlukom mesta.
Dátum vloženia18.4.2017 Aktualizované18.4.2017

Bývať na „kopci“ nemôže každý

Bratislavský „kopec“ – časť mesta od Palisád až po Slavín – patril už v 19. storočí medzi najlukratívnejšie a zároveň najkrajšie mestské časti. A nie je tomu inak ani dnes.
Dátum vloženia5.4.2017 Aktualizované5.4.2017

Plnohodnotné rodinné bývanie v meste a za skvelé ceny?

Existuje. Dokonca blízko centra a zároveň v prírode. To miesto sa volá Park pod Kolibou.
Dátum vloženia5.4.2017 Aktualizované5.4.2017

Rezidencia Nová Koliba – bývanie pre náročných

Radi by ste bývali luxusne, ale pohodlne, v meste ale zároveň v prírode, zažívali denne svoj súkromný pokoj ale tiež mali po ruke infraštruktúru pre váš komfort? Projekt Rezidencia Nová Koliba je potom pre vás ideálne miesto pre život; pre tých, ktorí túžia po kľude prírody, ale nechcú sa vzdať výhod mesta.
Dátum vloženia28.3.2017 Aktualizované28.3.2017

Trendy bývanie: môže byť aj scifi, ale hlavne útulné

Ste typ, ktorý má byt v predstavách zariadený skôr ako si ho vôbec kúpi? Alebo v novom byte prenecháte zariaďovanie od dispozície až po dekoráciu odborníkom? Možno pri tom natrafíte aj na výsledky práce interiérovej dizajnérky Beáty Hajdu alebo architektky Zuzany Némethovej, ktoré sú autorkami vzorových bytov v trnavskom Arboria Parku a bratislavských Malých Krasňanoch.
Dátum vloženia20.3.2017 Aktualizované20.3.2017

Čo si kúpite na realitnom trhu za 100-tisíc eur?

Aký je ideálny rozpočet na kúpu bytu či rodinného domu? Väčšinou sa púšťame do hľadania nehnuteľnosti podľa vopred stanovených kritérií - byt, dom, či pozemok, počet izieb, štvrť a samozrejme zohľadňujeme výšku financií, ktoré môžeme do bývania investovať. Niektorí však idú na to opačne. Stanovia si rozpočet a podľa toho preberajú ponuku nehnuteľností v danom meste, či okrese. Realitní odborníci z portálu Nehnuteľnosti.sk si stanovili rozpočet 100-tisíc eur a podrobne preskúmali aktuálnu ponuku trhu s nehnuteľnosťami na Slovensku. Zatiaľ čo v Bratislave s touto sumou peňazí musíte voliť kompromis medzi priestrannejším bytom v okrajovej časti mesta a menším v novostavbe alebo v lukratívnejšej lokalite, napríklad v takých Turanoch za túto sumu kúpite dva 3-izbové byty v novostavbe!
Dátum vloženia15.3.2017 Aktualizované15.3.2017
  • Zobraziť publikovaný inzerát