Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info
Časopis

Články pre verejnosť

Zoradiť podľa
Hľadať text:

Trendy bývanie: môže byť aj scifi, ale hlavne útulné

Ste typ, ktorý má byt v predstavách zariadený skôr ako si ho vôbec kúpi? Alebo v novom byte prenecháte zariaďovanie od dispozície až po dekoráciu odborníkom? Možno pri tom natrafíte aj na výsledky práce interiérovej dizajnérky Beáty Hajdu alebo architektky Zuzany Némethovej, ktoré sú autorkami vzorových bytov v trnavskom Arboria Parku a bratislavských Malých Krasňanoch.
Dátum vloženia20.3.2017 Aktualizované20.3.2017

Čo si kúpite na realitnom trhu za 100-tisíc eur?

Aký je ideálny rozpočet na kúpu bytu či rodinného domu? Väčšinou sa púšťame do hľadania nehnuteľnosti podľa vopred stanovených kritérií - byt, dom, či pozemok, počet izieb, štvrť a samozrejme zohľadňujeme výšku financií, ktoré môžeme do bývania investovať. Niektorí však idú na to opačne. Stanovia si rozpočet a podľa toho preberajú ponuku nehnuteľností v danom meste, či okrese. Realitní odborníci z portálu Nehnuteľnosti.sk si stanovili rozpočet 100-tisíc eur a podrobne preskúmali aktuálnu ponuku trhu s nehnuteľnosťami na Slovensku. Zatiaľ čo v Bratislave s touto sumou peňazí musíte voliť kompromis medzi priestrannejším bytom v okrajovej časti mesta a menším v novostavbe alebo v lukratívnejšej lokalite, napríklad v takých Turanoch za túto sumu kúpite dva 3-izbové byty v novostavbe!
Dátum vloženia15.3.2017 Aktualizované15.3.2017

Žijeme mestom! Z novej štvrte Urban Residence všade na skok

Zdá sa, že boom bývania v zelených satelitoch za mestom vystriedal úplne opačný trend. Bývanie v centre mesta s hlavnými výhodami, ktoré to so sebou prináša, teda žiadne trčanie v kolónach na cestách a všetko po ruke v pešej dostupnosti.
Dátum vloženia14.3.2017 Aktualizované14.3.2017

Bývanie ako na dovolenke už toto leto!

Len osem kilometrov od Bratislavy je takmer dokončený vnútorný okruh rezidenčného komplexu Tri vody Malinovo. Jeho atribúty, na rozdiel od iných lokalít v satelitoch hlavného mesta, sú úplne iné - krásna príroda, výborná dostupnosť a netradičné viladomy situované v okolí troch jazier. Tie budú, spolu s nákupnou galériou, v prevádzke už toto leto. Ak chcete aj vy bývať ako na dovolenke, poponáhľajte sa. Byty v prvých piatich viladomoch sú už vypredané, ďalšie štyri domy sa dokončujú a čakajú na svojich nových obyvateľov.
Dátum vloženia3.3.2017 Aktualizované3.3.2017

Projekt Matadorka: komfortné bývanie v novej Petržalke, s množstvom zelene

Vyhľadávaná bratislavská lokalita, elegantné bývanie v modernom polyfunkčnom dome, s vysokým štandardom a príjemnými susedmi. Tak to je nový bytový projekt pre kozmopolitných a cieľavedomých ľudí, ktorý vyrastá v mestskej časti Bratislava Petržalka a nesie názov Matadorka. Výstavba prebieha v rozsiahlom areáli bývalého Matadoru, na križovatke ulíc Údernícka a Kopčianska, za kancelárskym objektom Perago, oproti Vienna Gate. Budúci obyvatelia tak majú okrem možnosti navrhnúť si vlastný priestor na bývanie, na dosah aj krásne výhľady na mesto, zeleň v parteri i na streche objektu, i spoločnú terasu s multifunkčným ihriskom.
Dátum vloženia1.3.2017 Aktualizované1.3.2017

Ahoj Park. Skvelé miesto na príjemné mestské bývanie

Dobre a pohodovo bývať, v  obytnej štvrti nazývanej Pod Briežkami, mať na dosah prírodu i centrum mesta. Ak práve po tomto túžite, v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto, pri Sliačskej ulici, v lokalite Ahoj, vás pravdepodobne zaujme projekt, ktorý naplní vaše predstavy o príjemnom bývaním, s potrebnou intimitou.
Dátum vloženia28.2.2017 Aktualizované28.2.2017

Nerobte kompromisy, bývajte nadštandardne. Vo vile Gansberg na Kolibe

Mať luxusné bývanie na bratislavskej Kolibe, bývať v atraktívnej lokalite, na veľkorysom pozemku, v nízkopodlažnej zástavbe a pritom za dobrú cenu... Ak je toto vaša vízia budúceho luxusného bývania, bytový projekt najvyššej kategórie – Gansberg – môže naplniť tieto predstavy. Koliba patrí medzi najvyhľadávanejšie rezidenčné štvrte v Bratislave.
Dátum vloženia23.2.2017 Aktualizované23.2.2017

Tri vody Malinovo - rezidenčné bývanie ako na dovolenke

Len osem kilometrov od Bratislavy je spolovice dokončený rezidenčný komplex Tri vody Malinovo. Jeho atribúty, na rozdiel od iných lokalít v satelitoch hlavného mesta, sú úplne iné - krásna príroda, výborná dostupnosť a netradičné viladomy situované v okolí troch jazier. Byty v prvých piatich viladomoch už majú svojich obyvateľov, ktorí čakajú na nových susedov.
Dátum vloženia20.2.2017 Aktualizované20.2.2017

Jedinečná fontána v rezidenciách Grand Koliba bude najvyššie položená v meste

Na Kolibe vzniká najvyššie položený rezidenčný projekt Grand Koliba rezidencie, ktorý bude disponovať niekoľkými prvenstvami. Obyvatelia sa môžu tešiť na bezpečné a prestížne bývanie v súkromí na pozemku s rozlohou 25 tisíc m2. Exkluzivitu projektu dotvorí synergia lokality Koliba spoločne s najmodernejšími technológiami. Park, oddychová zóna s rozlohou 13 tisíc m2 a s panoramatickým výhľadom na Bratislavu. Dominantou parku bude originálna bronzová fontána, ktorá má ambíciu stať sa novým symbolom mesta.
Dátum vloženia16.2.2017 Aktualizované16.2.2017

Realitné predpovede na rok 2017

Chceme Vám predostrieť zopár faktorov, a bude na Vás, akú prognózu pre realitný trh na rok 2017 si vyberiete. Faktorov ovplyvňujúcich trh je však ešte viac.
Dátum vloženia3.2.2017 Aktualizované3.2.2017
  • Zobraziť publikovaný inzerát