Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť 2-izb. byt Predaj Bratislava - Staré Mesto

VT0113465-18-000003
Aktualizovaný 11.3.2018 1. publikácia 11.3.2018

Predám 3 izbový byt za cenu 2-izbového, 100 m2. IBA 1700 €/m2

Druh / Typ

2-izb. byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Staré Mesto


[ Reality okres Bratislava I ]
Ulica

Moskovská

Celková cena 170 000 €
Celková podlahová plocha 100,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Mezonetový byt v lukratívnej časti Bratislavy a to v mestskej časti Staré Mesto v zástavbe bytových a polyfunkčných domov. Bytový dom má 3 nadzemné podlažia. V bytovom dome je 8 bytov a 3 nebytové priestory. Dopravné a komunikačné napojenie na verejné mestské a štátne komunikácie je dobré, zástavka MHD je 180 metrov od bytového domu. V bezprostrednom okolí domu sú bytové stavby, školy, veľvyslanectva, hotely, Tesco express, rôzne obchodné prevádzky na Krížnej ulici, kostol, pošta, reštaurácie, Justičný palác, park Medická záhrada. V centre mesta sa nachádzajú aj všetky objekty občianskej vybavenosti (obchody, reštaurácie, kaviarne, garáže, pobočky bánk, služby a pod.).  

 Ponúkaná Nehnuteľnosť je rozdelená na 3 samostatné jednotky s vlastnými vchodmi do jednotiek. Na zvýšenom prízemí bytového domu sa nachádzajú 2 jednotky. Tretia jednotka sa nachádza na prízemí bytového domu.  

 Prvá jednotka má rozlohu 44 m2. Kuchyňu od obývacej izby rozdeľuje krásny tehlový múrik, ktorý má jedálenské využitie. V kuchyni sa nachádza umývačka riadu, indukčná doska a rúra. Jednotka má vlastný bojler.  V obývacej izbe môže byť manželská posteľ. Táto jednotka má potencionálne využitie aj na kanceláriu, jazykovú školu, školacie stredisko, kozmetický salón, masážny salón alebo aj iné využitie podľa vašich reálnych predstav. Jednotka ma svoje sociálne zariadenie s vaňou.  

Druhá jednotka sa momentálne využíva na bývanie. Táto jednotka bola pôvodné spálňou. Ako samostatná jednotka s týmto využitím vznikla zaslepením dverí od jednotky číslo jedna. 


Druha jednotka má 18 m2. V tejto jednotke je nový geberit a sprchový kút. Jednotka má vlastný bojler. Jednotka má aj svoju kuchyňu. V kuchynskej linke je vstavaná elektrická dvojplatnička značky Gorenie. Manželská posteľ je na vyvýšenom mieste.  

Do budúcnosti, môže byť pre majiteľa bytu vhodným priestorom na bývanie pri využívaní prvej a tretej jednotky na komerčné účely.  

Tretia jednotka má rozlohu 38 m2 sa nachádza na prízemí bytového domu. Táto jednotka sa momentálne využíva na bývanie. Jednotka má vlastné sociálne zariadenie s murovaným sprchovým kútom. Má vlastný elektrický ohrievač vody (bojler). V kuchynskej linke je vstavaná elektrická štvorplatnička značky Bosh. Táto jednotka má potencionálne využitie podobne ako prvá jednotka a to na kanceláriu, jazykovú školu, školacie stredisko, kozmetický salón, masážny salón alebo aj iné využitie podľa vašich reálnych predstav.   

Kúpa bytu v tejto lokalite je skvela investičná príležitosť pre subjekty, ktoré majú voľne finančné prostriedky Investíciou do nehnuteľnosti v Starom Meste nestratíte nič. V k.ú. Starého Mesta nie je veľa voľných pozemkov pre výstavbu nových obytných jednotiek a preto pri stále veľkom dopyte či už po komerčných nehnuteľnostiach alebo bytových jednotkách si tak nehnuteľnosti v Starom meste držia svoju cenu a vo väčšine prípadov ich cena z roka na rok rastie.   

Pre viac info nás neváhajte kontaktovať e-mailom na bislukas1@gmail.com alebo na tel.čísle 0919 03 94 95.  V prípade záujmu vám vieme poslať aj fotky bytu. V rámci vstupu do jednotiek sa dajú robiť zmeny aby to bolo reprezentatívne pre druh činnosti,ktorú by ste mali v priestore záujem vykonávať.
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 100,00 m2
Nadzemné podlažie prízemné podlažie
Výťah Nie
Stav nehnuteľnosti čiastočná rekonštrukcia
Vybavenie zariadený so spotrebičmi
Forma vlastníctva osobné
Konštrukcia bytu tehlová
Internet Áno
Káblová televízia Áno
Súkromný inzerent
Lukáš B.
Mobil +421 919 039 495
Email bislukas1@gmail.com
Iné kontaktné údaje

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát