Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info
Časopis

Nehnuteľnosť Vidiecky dom Predaj Nitrianska Blatnica

VT0109456-16-000003
Aktualizovaný 19.10.2016 1. publikácia 19.10.2016

Predáme romantickú chalupu po kompletnej rekonštrukcii.

Druh / Typ

Vidiecky dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Nitrianska Blatnica


[ Reality okres Topoľčany ]
Ulica

Nitrianska Blatnica

Celková cena 75 000 €
Celková úžitková plocha 266,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Dom s pozemkom sa nachádza v príjemnej lokalite dediny Nitrianska Blatnica pri Piešťanoch, vzdialenej len 90km od Bratislavy a necelých 15 km od Piešťan (cca 12 min autom od Piešťanských kúpeľov). Objekt je po kompletnej rekonštrukcii a ponúka možnosť trvalého bývania. V dedine je dobrá občianska vybavenosť, obchody, reštaurácia, bankomat, pošta, miestny úrad a zberný dvor. Dedina sa nachádza v blízkosti lesa, na úpätí vrchu Marhát, ktorý je súčasťou pohoria Považský Inovec (vhodné na turistiku).

Pozemok vo výmere 266m2 sa nachádza v tichej bočnej uličke, obklopený zeleňou. Má obdĺžnikový tvar a je prístupný drevenou bránou z asfaltovej cesty. Pred domom sa nachádza predzáhradka s kvetmi oplotená latkovým plotom. V záhrade sa nachádzajú 2 vyrastené ovocné stromy (hruška, slivka) a trávnatá plocha. Chalupa je novo napojená na miestny vodovod, elektrinu (nová skrinka, ističe + rozvody), plyn a odpad do žumpy. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa. Dom má novú keramickú strechu zn. Bramac. Zastavaná plocha je 144m2 z toho obytná plocha vo výmere 92m2 s vydláždeným podstienkom pozdĺž celého domu s plochou 37m2.

Obytné miestnosti sú prístupné z podstienku dvojitými vstupnými dverami. Prvou miestnosťou je kuchyňa s kompletnou prípravou na kuchynskú zostavu vrátane napojenia digestoru do komína, vodovodnej prípojky, odpadu a plynovej prípojky. Po pravej strane sa nachádza obytná miestnosť s oknami orientovanými do pokojnej ulice a predzáhradky. Po ľavej strane kuchyne sa nachádza ďalšia obytná miestnosť s oknami do záhradky a dverami do miestnosti pre saunu, z ktorej je prístup do kúpelne (sprchovací kút, umývadlo a práčkové napojenie) a WC (závesné). Hygienické miestnosti sú obložené kvalitnou nemeckou dlažbou a obkladmi doplnené o značkovú sanitu a batérie. Všetky obytné miestnosti majú nové podlahy, elektrické rozvody, svietidlá a nové omietky s nátermi. V celom objekte sú nové drevené dvere z masívu s kovaním. Všetky okná sú nové, izolačné, otváravo-výklopné od firmy Rehau. Chalupa má nové plynové kúrenie s kotlom Immergass, s medenými rozvodmi a radiátormi v každej miestnosti. Termostat na ovládanie kúrenia sa nachádza v obývacej miestnosti. Teplá voda je zabezpečená cez boiler, ktorý sa spolu s kotlom nachádza v samostatnej technickej miestnosti. Vedľa tech. miestnosti sa nachádza aj skladová miestnosť so schodmi na povalu. V budúcnosti je možné rozšíriť obytnú plochu o podkrovie v rozlohe +90m2 (pod strechou je príprava na napojenie sietí: voda, kanalizácia, elektrina). V záhrade sa nachádza vodovodná prípojka na polievanie, ako aj možnosť napojenia vonkajšieho osvetlenia, alebo zásuvky.

Chalupa s pozemkom je bez ťarch a kúpou okamžite možná na užívanie.
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 266,00 m2
Plocha obytnej časti 92,00 m2
Počet spální 3
Počet nadzemných podlaží 1
Počet podzemných podlaží 0
Celkový počet objektov 1
Obostavaný priestor 144,00 m3
Stav nehnuteľnosti kompletná rekonštrukcia
Vybavenie štandard
Forma vlastníctva osobné
Prevažujúca konštrukcia objektu zmiešaná konštrukcia
Kvalitatívny štandard nadštandardné materiály/atyp
Rok výstavby 1900
Rok kolaudácie 2016_2018
Rok poslednej rekonštrukcie 2016
Typ pozemku rovinatý
Výmera pozemku celkom 266,00 m2
Príjazd asfaltová cesta
Náklady za služby a energie 60,00 €/mesiac
Energetický certifikát budovy A
Energetický certifikát - vykurovanie A
Energetický certifikát - príprava teplej vody A
Spôsob vykurovania vlastná kotolňa v bytovom dome
Zdroj tepla zemný plyn
Cena domu 75 000,00
Pitná voda vodovod
Súčasné využitie rodinná rekreácia
Odpadové vody žumpa bez prepadu
Možnosti využitia trvalé bývanie
Súkromný inzerent
Matej Bor
Mobil +421 905 634 836
Email matejborovicka@creas.sk
Iné kontaktné údaje

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát