Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť 3-izb. byt Predaj Bratislava - Petržalka

RE0005031-18-001876 (GH1734)
Aktualizovaný 14.3.2018 1. publikácia 14.3.2018

Zrekonštruovaný 3-izbový byt, Bratislava V, Petržalka, Topoľčianska

Druh / Typ

3-izb. byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Petržalka


[ Reality okres Bratislava V ]
Ulica

Topoľčianska

Cena vrátane provízie 137 000 €
Celková podlahová plocha 70,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Topoľčianskej ulici v Petržalke. Byt sa nachádza na 10. poschodí z 12-tich a pozostáva z 3 obytných nepriechodných miestností, haly (ktorú je možné využiť ak obývačku) a príslušenstva. Príslušenstvom v byte je predsieň, kuchyňa, kúpelňa a samostatné WC. K bytu patrí aj loggia (vchod z kuchyne) a pivničná kobka. Celková rozloha bytu je 70m2 vrátane pivnice (1,9m2) a loggie (2,8m2). Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. 
 Podlahy v obytných miestnostiach, hale a predsieni sú z PVC. V hale sa nachádza roldor. V kuchyni je dlažba a nová kuchynská linka (rekonštrukcia v 2017). 
 Okná vo všetkých miestnostiach sú vymenené za plastové s izolačným trojsklom s vnútornými žalúziami. 
 Kúpeľňa a WC je po rekonštrukcii – murované jadro s obkladom a dlažbou. 
 Loggia je zateplená z vonka aj z vnútra, je v nej dlažba a je opatrená plastovými oknami s izolačným dvojsklom s otvárateľnými stredovými oknami. 
 Prevažná časť bytu (2 izby, kuchyňa) je orientovaná na východ s výhľadom na lesopark a Draždiak. Tretia izba je orientovaná na západ s výhľadom do vnútrobloku. 
 Vykurovanie je ústredné. Radiátory majú regulátory a merače kúrenia. 
 Bytový dom bol daný do užívania v roku 1983 a v rokoch 2013 a 2014 prebehla rekonštrukcia domu – výmena strechy, celkové zateplenie, výmena stupačiek, výmena predných a zadných vchodových brán s čipovým otváraním. Dom je napojený na kamerový systém. Na prízemí domu sú dve spoločné miestnosti využívané ako bicyklárne sledované kamerovým systémom. 
 Celkové náklady na byt sú cca 200,- (počítané pri obsadenosti 4 osobami). Z toho mesačné platby do správcovskej spol. 160€, elektrika+plyn 20€ a vysokorýchlostný internet+TV 20€. 
 Parkovanie v okolí domu je uspokojujúce, nachádza sa tu viacero verejných parkovacích priestranstiev. 
 Od centra je lokalita vzdialená cca 10 min autom a cca 20 min MHD. V okolí domu je kompletná občianska vybavenosť (detské jasle, základná i odborná škola, Tesco, Billa, Lidl, nemocnica Antolská banky a úrady mestskej časti). V tesnej blízkosti domu sa nachádza lesopark, jazero Draždiak a hrádza, po ktorej sa môžete dostať popri Rusovciach až do Rakúska, vhodná na beh, inline či bicyklovanie. Mestská časť Petržalka disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko obchodov, na šport, relax.

Cena nehnuteľnosti je 137.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 139.000,-Eur celkom.

Kontakt: Gabriel Haba, haba@maximreal.sk,tel.: 0915831166

Nájdete nás aj na facebooku – Maxim Real FCB –  kde, je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Gabriel Haba, haba@maximreal.sk,tel.: 0915831166

 
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 70,00 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Poschodie 10 z 12
Výťah Áno
Stav nehnuteľnosti čiastočná rekonštrukcia
Forma vlastníctva osobné
Konštrukcia bytu zmiešaná
Zateplenie budovy Áno
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Maxim s.r.o. img Počet inzerátov: 319
Gabriel Haba
Mobil +421 915 831 166
Email haba@maximreal.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Dúbravská cesta 2
84104 Bratislava - Karlova Ves
Slovenská republika
Telefón: +421 915 831 158
Fax
Adresa webovej stránky: maximreal.sk
Email info@maximreal.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát