Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť 4-izb. byt Predaj Bratislava - Petržalka

RE0005031-18-001032 (GH1664)
Aktualizovaný 15.2.2018 1. publikácia 15.2.2018

Štvorizbový byt na Bzovíckej ulici, Bratislava Petržalka

Druh / Typ

4-izb. byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Petržalka


[ Reality okres Bratislava V ]
Ulica

Bzovícka

Cena vrátane provízie 150 000 €
Celková podlahová plocha 83,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj 4-izbový byt o výmere 83 m2 s loggiou a pivnicou po čiastočnej rekonštrukcii. Byt sa nachádza v blízkosti Draždiaka a nemocnice na Antolskej na ulici Bzovícka v Petržalke. Tichý bytový dom je po rekonštrukcii - na chodbách su plastové okná a vstupný vestibul je upravený. Byt pozostáva zo 4 obytných miestností, kuchyne s vstupom na loggiu, priestrannej vstupnej haly, kúpeľne, samostatného WC a patrí k nemu pivnica v suteréne domu. Nachádza sa na 1. poschodí. Vstup do bytu tvorí veľká hala, z ktorej sa bezprostredne vchádza do troch obytných izieb, od ktorej je voľným vstupom oddelená chodba so vstupom do štvrtej izby, kuchyne, WC a kúpeľne. V byte sú vymenené okná - v každej izbe sú plastové. V izbách a hale sú plávajúce podlahy. Kuchynská linka je novšia, robená namieru. V kúpeľni a WC sú keramické obklady a dlažby. Jadro je murované. Byt bol využívaný investične na prenájom. Dispozične je výborne uspôsobený aj na tento účel, keďže každá izba poskytuje dostatočný komfort a súkromie. Je vhodný aj na rodinné bývanie. Atmosféra bytu a okolia je veľmi príjemná. Dostupná je MHD, v pešej dostupnosti je predajňa Tesco express (2 min.), základná škola, nemocnica a poliklinika. Všetky služby sú v bezprostrednej blízkosti. Dostupnosť MHD do mesta a ostatných častí je komfortná, bezprobléímová a možná v zásade bez prestupov. Športové vyžitie je tiež výborne dostupné - hrádza, Draždiak, ihrisko. Viac informácií pri obhliadke.

Mestská časť Petržalka   disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Celková cena nehnuteľnosti je 150.000 Eur a je konečná, vrátane všetkých poplatkov, služieb a zabezpečenia financovania.

Kontakt: Gabriel Haba, haba@maximreal.sk,tel.: 0915831166

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Gabriel Haba, haba@maximreal.sk,tel.: 0915831166

 
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 83,00 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Poschodie 1 z 8
Výťah Nie
Stav nehnuteľnosti čiastočná rekonštrukcia
Forma vlastníctva osobné
Konštrukcia bytu zmiešaná
Zateplenie budovy Áno
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Maxim s.r.o. img Počet inzerátov: 322
Gabriel Haba
Mobil +421 915 831 166
Email haba@maximreal.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Dúbravská cesta 2
84104 Bratislava - Karlova Ves
Slovenská republika
Telefón: +421 915 831 158
Fax
Adresa webovej stránky: maximreal.sk
Email info@maximreal.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát