Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info
Časopis

Nehnuteľnosť 3-izb. byt Predaj Bratislava - Petržalka

RE0005031-16-009812 (MK410)
Aktualizovaný 9.12.2016 1. publikácia 9.12.2016

Zrekonštruovaný 3 izbový byt za dobrú cenu

Druh / Typ

3-izb. byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Petržalka


[ Reality okres Bratislava V ]
Ulica

Znievska

Cena vrátane provízie 119 900 €
Celková podlahová plocha 68,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj 3-izbový byt na Znievskej ulici, v tichej a zelenej časti Petržalky. Bytový dom sa nachádza v priamej blízkosti pekného zeleného parku, zároveň je tu však aj dostatočné množstvo parkovacích plôch, nakoľko sú rozložené po oboch stranách bytového domu. Byt sa nachádza na 1/12 poschodí,  k dispozícii sú 2 výťahy.  

Dispozícia bytu: 

Ponúkaný byt o rozlohe 68,10 m2, je orientovaný na 2 svetové strany - západnú a severnú. Byt sa skladá z pozdĺžnej vstupnej chodby, ktorou sa vchádza do priestrannej haly. Do všetkých troch nepriechodných izieb a kuchyne sa vstupuje samostatne z haly. Kúpeľňa a WC sú samozrejme samostatné a umiestnené vo vstupnej chodbe. Dve izby o rozlohe 11,42 m2 a 16,65m2 sú orientované na západnú stranu, tretia izba 8,27m2 a kuchyňa 12,40m2 sú orientované na severnú stranu.

Byt prešiel pred 6 rokmi úplnou rekonštrukciou, pri ktorej boli vymenené okná za plastové, vo všetkých izbách boli vymenené radiátory a položená plávajúca podlaha. V kuchyni, v hale a na chodbe bola položená kvalitná španielska dlažba. Kuchyňu súčasný majiteľ pri rekonštrukcii predĺžil o balkón, kuchynskú linku umiestnil po oboch stranách, čím vytvoril dostatočný úložný priestor pre dnes už všetky používané malé i veľké spotrebiče, dokonca niektoré z nich ako napr. umývačka riadu sú priamo vstavané. V kúpeľni a na WC bol položený obklad vkusnými kachličkami, ktoré sú umiestnené až k stropu. Vstup do bytu je umožnený bezpečnostnými dverami.

Na poschodí sa nachádzajú 4 byty. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou resp. je zateplený, vstup je na čip, vstupná chodba a schránky sú nové.

K bytu prislúcha pivnica, nachádzajúca sa na prízemí bytového domu.

Okolie a vybavenosť: 

Okolie bytu je rozmanité, nechýba dostatočné množstvo zelene, ale zároveň je tu aj vyváženosť parkovacích miest. V blízkosti "na pešo"sa nachádza preferované či už v lete na kúpanie alebo v zime na korčuľovanie jazero Draždiak. Pre relax spojitý so športom je k dispozícii neďaleká hrádza, využívaná rovnako cyklistami ako aj korčuliarmi.

Občianska vybavenosť tejto lokality je veľmi dobrá, nechýbajú obchody - v blízkosti "veľké" Tesco, Careffour s mnohými menšími obchodíkmi, LIDL, rovnako sú tu k dispozícii škôlka, ZŠ, neďaleko zdravotné stredisko, nemocnica, kostoly. Dopravná dostupnosť je rovnako dobrá ako autom, tak i mestskou hromadnou dopravou, či už do centra alebo iných častí Bratislavy.

Celková cena nehnuteľnosti je 119 900 €.

Kontakt: Mária Kuželová, kuzelova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 163

Kompletné info aj tu: http://maximreal.sk

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Mária Kuželová, kuzelova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 163

 
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 68,00 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Poschodie 1 z 12
Výťah Áno
Stav nehnuteľnosti kompletná rekonštrukcia
Forma vlastníctva osobné
Konštrukcia bytu panelová
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Maxim s.r.o. img Počet inzerátov: 358
Maxim s.r.o.
Mobil +421 911 585 814
Email info@maximreal.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Dúbravská cesta 2
84104 Bratislava - Karlova Ves
Slovenská republika
Telefón: +421 911 585 814
Fax
Adresa webovej stránky: maximreal.sk
Email info@maximreal.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát