Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť 3-izb. byt Predaj Bratislava - Ružinov

RE0004885-18-000179 (782341)
Aktualizovaný 12.4.2018 1. publikácia 12.4.2018

BUDÚCA VÝSTAVBA BYTOVÉHO KOMPLEXU DISCOVERY RESIDENCE- 3 izb. byt

Druh / Typ

3-izb. byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Ružinov


[ Reality okres Bratislava II ]
Ulica

Mlynské nivy

Cena vrátane provízie 182 196 €
Celková podlahová plocha 84,48 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
V najbližšej dobe sa bude konať výstavba exkluzívneho bytového komplexu priamo Discovery Residence priamo v centre Bratislavy v perfektnej lokalite na ulici Mlynské nivy 53 v Ružinove. Bytový komplex pozostáva z 22 poschodí pozostávajúci zo 137 rôznych bytov. V uvádzacom balíku ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s celkovou výmerou podlahovej plochy s príslušenstvom do 84,48m2 nachádzajúcim sa na 3 nadzemnom podlaží. Byt je orientovaný na juhozápadnú stranu, z ktorej je výhľad na pestré prírodné prvky areálu. K bytu prislúcha pivničná kobka s výmerou 2,41m2.
Byt spĺňa nadštandardnú výbavu, akou sú praktické dizajnové kuchynské ostrovčeky, oddelené WC, úložné šatníky, samostatné vstupy z kuchyne a spálne na loggiu s výmerou 5,31 m2, zdobenou úchvatnými integrovanými kvetináčmi a rovnako pohodlný vstup zo spálne priamo do kúpeľne. Štandard jednotlivých bytov zahŕňa zariaďovacie predmety sanity, obkladov, dlažieb, podláh, vnútorných dverí a kľučiek vo viacero ponúkaných farebných kombinácií; elektro vývodov, chladenia, vodoinštalácií a svietidiel. Byt obsahuje predprípravu na klimatizáciu, ktorá je nenápadne umiestnená aj na presklennej loggii. Veľké hliníkové okenné tabule v Discovery Residence sú navrhnuté tak, aby byty krásne presvetľovali. 
V rezidencii sa nachádzajú tri výťahy smerujúce do pivničných kobiek a podzemných garáží s monitorovanými vjazdami a výjazdami s elektrickou bránou. Možnosť dokúpenia štandardného podzemného parkovacieho státia či už vo výmere 12,5m2 alebo v nadštandardnom výmere do 14,50m2 a napokon uzavretej garáže veľkej až do 21m2. Bytový komplex bude vytvorený zo železobetónovej konštrukcie, fasáda bude zdobená prepletanými prvkami medeného materiálu. Areál Discovery Residence bude tvoriť oázu pokoja, denných aktivít a krásnych prírodných prvkov. Celý rezort je zabezpečený o kamerový systém. Discovery Residence prislúcha aj bezpečnostný parter s recepciou. 
Prvé dve nadzemné podlažia budú tvoriť administratívne priestory v kombinácií s kaviarňou, kvetinárstvom či obchodnými priestormi. Dispozičné a rozmerové riešenia bytov poskytujú rodinné bývanie, alebo pracovné či investičné využitie.  
Plánovaná výstavba projektu sa začne v septembri 2018  a kolaudácia je plánovaná na september 2020.
Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom našej webovej stránky www.discovery-residence.sk na ktorej je uvedené telefónne číslo do nášho showroomu, kde si 
Projekt Discovery Residence Vám môžeme predstaviť aj na našom 3D modeli v showroome, nachádzajúci sa neďaleko plánovanej výstavby na ulici Plynárenská 7, Bratislava II v Ružinove. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom našej webovej stránky www.discovery-residence.sk na ktorej je uvedené telefónne číslo do nášho showroomu. Radi si s Vami dohodneme osobnú konzultáciu a zodpovieme všetky Vaše otázky.
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 84,48 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Výťah Áno
Stav nehnuteľnosti pôvodný stav
Forma vlastníctva firemné
Konštrukcia bytu zmiešaná
Rok výstavby 2018
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Reins Group s.r.o. img Počet inzerátov: 68
František Beke
Mobil
Email
Iné kontaktné údaje
Adresa
Bajkalská 7A
831 04 Bratislava - Nové Mesto
Slovenská republika
Telefón: +421 905 444 045, +421 949 163 260
Fax
Adresa webovej stránky: www.reins.sk
Email info@reins.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme SlovakEnglishGerman

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát