Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Sokolovce

RE0004807-16-000309 (11304)
Aktualizovaný 20.4.2017 1. publikácia 1.12.2016

4.izbový RD s terasou (novostavba) - Sokolovce

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Sokolovce


[ Reality okres Piešťany ]
Ulica

NEZADANÉ

Cena vrátane provízie 122 900 €
Celková úžitková plocha 260,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu umiestnenú na pozemku s celkovou rozlohou 662m2 v obci Sokolovce, ktorá je vzdialená 7 km od kúpeľného mesta Piešťany. Celopodpivničený RD s orientáciou orientovaný V-Z-J a s úžitkovou plochou až 260m2 bol skolaudovaný v r. 2009. Kompozícia domu : suterén - vstupná chodba, kuchyňa, schodisko, práčovňa, telocvičňa, sklad a technická miestnosť. Prvé nadzemné podlažie pozostáva : chodba, kuchyňa - kuchynská linka so zabudovanými kuchynskými spotrebičmi , špajza, kúpeľňa s rohovou vaňou, oddelené WC, dve detské izby a spáleň so vstavaným šatníkom. Rodinný dom je murovaný z tehly, stanová strecha so strešnou krytinou Bramac, plástové okná - imitácia tmavý orech, podlahy sú plávajúce z laminátových parkiet alebo z keramickej dlažby, fasáda  - zateplená tepelnou izoláciou z nobasilu o hrúbke 10 cm.  K domu patrí aj zastrešená terasa o rozlohe 21m2 s komínom na vonkajšie krbové teleso. Rodinný dom je pripojený na elektrinu 230/380 V, voda je z vlastnej studne, a t.č. prebieha aj pripojenie na obecný vodovod - vzdialenosť od domu 10m, kanalizácia je napojená do septika. Prípojka plynu je na hranici pozemku (t.j. 4m od domu) a v technickej miestnosti je zrealizovaná predpríprava pre osadenie kotla na plyn. Vykurovanie v suteréne a aj na prvom nadzemnom podlaží je zabezpečené panelovými vykurovacími telesami a ako zdroj tepla slúži drevosplyňujúci kotol. Teplá voda sa pripravuje v zásobníkovom kombinovanom ohrievači vody o objeme 160 litrov. Na RD treba dokončiť len fasádu - a to zrealizovať vrchnú vrstvu fasádnej omietky a chodníky podľa vlastných predstáv. Mesačné náklady na bývanie sú pre 4 osoby sú nízke. Pri rýchlom jednaní dohoda na cene možná. 

 Vaše výhody: novostavba s priestranným a slnečnými miestnosťami v kľudnej obytnej štvrti, dokončený interiér domu, vhodná na bývanie pre rodinu s deťmi, dvojgeneračné bývanie - nakoľko aj suterén je možno užívať ako na samostatné bývanie. 
 
Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Všetky ďalšie informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany na tel. č. 0948/ 118 118 

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu!
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 260,00 m2
Plocha obytnej časti 260,00 m2
Počet nadzemných podlaží 1
Stav nehnuteľnosti novostavba
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Rok výstavby 1999
Výmera pozemku celkom 662,00 m2
Internet Áno
Pitná voda studňa a vodovod
Odpadové vody žumpa bez prepadu
Ostatné informácie
Realitná kancelária
R1reality img Počet inzerátov: 164
Anton Pernisch
Mobil +421 948 118 118
Email info@r1reality.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Kollárova 17
92101 Piešťany
Slovenská republika
Telefón: +421 948 118 118
Fax
Adresa webovej stránky: R1reality.sk
Email info@r1reality.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme SlovenskyAnglicky

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
 • Zobraziť publikovaný inzerát