Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info
Časopis

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Sokolovce

RE0004807-16-000276 (11257)
Aktualizovaný 12.1.2017 1. publikácia 1.12.2016

Rodinný dom (pozemok 2.159m2, zimná záhrada, garáž, terasa, bazén s kúpacím jazierkom) - Sokolovce

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Sokolovce


[ Reality okres Piešťany ]
Ulica

NEZADANÉ

Cena vrátane provízie 349 000 €
Celková úžitková plocha 250,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Ponúkame Vám na predaj po kompletnej rekonštrukcii exkluzívny 6. izbový rodinný dom nachádzajúci sa neďaleko kúpeľného mesta Piešťany v obci Sokolovce. Na pozemku s celkovou rozlohou 2.159m2 sa nachádza okrem rodinného domu, terasa, prístrešok pre dve autá, garáž pre jedno auto, letný domček s dvomi miestnosťami a bazén - kúpacie jazierko. Rodinný dom bol kompletne rekonštruovaný v roku 2004 - 2005 : menené rozvody vody, elektriky, výmena strešnej krytiny, nové podlahy ( laminátové, dlažba, žula a granit), nové plástové okná a dvere, zateplenie domu, nová fasáda a pod....). Rodinný dom je veľkoryso kompozične riešený a pozostáva zo suterénu, z otvoreného 1.NP, z medziposchodia a z obytného podkrovia. 
V suteréne sa nachádzajú dve obytné izby a kúpeľňa spoločná s WC, ktoré môžu tvoriť samostatnú bytovú jednotku so vstupom na terasu. Ostatné miestnosti slúžia ako skladovací priestor. 
1.NP je kompozične neskutočne riešené a to otvorenosťou celého priestoru : kuchyňa (kuchynská linka vyhotovená v modernom dizajne, doplnená pultom, vyrobená na mieru so zabudovanými spotrebičmi), komora 2x, samostatná jedáleň, obývačka, denná miestnosť so vstavaným krbom a zimná záhrada s priamym vstupom na terasu. Ďalej sa tu nachádza ešte WC a schodište vedúce na medziposchodí, kde sú dve samostatné izby. V podkroví je priestranná spáleň s vlastnou kúpeľňou so spoločným WC, bidet .... . 
Rodinný dom je pripojený na obecný vodovod, ako aj na vlastný zdroj - studňa, má plynovú a elektrickú prípojku, odkanalizovanie je riešené žumpou. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom (podlahové plynové kúrenie v kombinácii s radiátormi - izby na poschodí) a v kombinácií s vnútorným krbom
Za domom aj pred domom je udržiavaná okrasná veľká záhrada so závlahovým systémom, kde sa nachádza okrem bazéna s kúpacím jazierkom aj niekoľko okrasných stromov : cédre, tisy, exotické borovice, japonské javory, strieborné jedličky. Dom sa nachádza v dobrej a vyhľadávanej lokalite neďaleko Piešťan. Dom je chránený kamerovým systémom a s automatickým otváraním vstupnej brány, kde parkovanie je možné v garáži, vo dvore alebo pred domom.

Vaše výhody: luxusná, slnečná nehnuteľnosť v tichom prostredí s absolútnym priestorom pre súkromie, celý pozemok : orientácia V-Z. Jedinečné bývanie v tichom prírodnom prostredí s ľahkou dostupnosťou pre motorové vozidlá do mesta Piešťany. Nehnuteľnosť s veľkorysým pozemkom je predurčená pre rodinu s deťmi alebo hlavne pre klientov, ktorí ocenia kľud, pokoj a súkromie. 

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
2. predajný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti (obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu na všetkých realitných portáloch)

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Za výhodnejších finančných podmienok ( zľavy, akcie ) len exkluzívne v R1 Reality Piešťany a Nitra poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy B.

R1reality Piešťany ...cesta k novému bývaniu
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 250,00 m2
Plocha obytnej časti 250,00 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Stav nehnuteľnosti kompletná rekonštrukcia
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Rok výstavby 2004
Výmera pozemku celkom 2 159,00 m2
Pitná voda vodovod
Odpadové vody žumpa bez prepadu
Ostatné informácie
Ďalšie informácie o nehnuteľnosti nájdete tu.
Táto nehnuteľnost je sprostredkovávaná touto realitnou kanceláriou prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta.
Realitná kancelária
R1reality img Počet inzerátov: 176
Anton Pernisch
Mobil +421 948 118 118
Email info@r1reality.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Kollárova 17
92101 Piešťany
Slovenská republika
Telefón: +421 948 118 118
Fax
Adresa webovej stránky: R1reality.sk
Email info@r1reality.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme SlovenskyAnglicky

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
 • Zobraziť publikovaný inzerát