Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info
Časopis

Nehnuteľnosť Pozemok pre rodinné domy Predaj Košice - Košická Nová Ves

RE0003981-16-000497 (7211)
Aktualizovaný 13.2.2017 1. publikácia 5.2.2017

7211, pozemok 813m2, Košice – Košická Nová Ves, časť Géder

Druh / Typ

Pozemok pre rodinné domy / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Košice - Košická Nová Ves


[ Reality okres Košice III ]
Ulica

NEZADANÉ

Cena vrátane provízie 49 000 €
Výmera pozemku celkom 813,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Impulz Real, s.r.o. ponúka na predaj  pozemok so záhradnou chatou v záhradkárskej lokalite Košice - Košická Nová Ves, časť Géder.  Nehnuteľnosť bola prijatá na základe osobnej obhliadky s majiteľom nehnuteľnosti. Pozemok aj chata sú v osobnom vlastníctve a sú uvedené na samostatných LV. Je tu možnosť odkúpenia dvoch susediacich pozemkov o celkovej výmere 813 m2. Jeden pozemok je 422m2 s murovanou chatou a druhý pozemok je 391m2. Stav nehnuteľnosti je znázornený vo fotodokumentácii. Je to mierne svahovitý pozemok o šírke 22m, na ktorom je postavená murovaná chata. Jej obytná plocha je 60 m2, dispozične je rozdelená na suterén, prízemie a  poschodie. Momentálne je v štádiu hrubej stavby a je potrebné ju dokončiť. Na pozemku sa nachádza pekne upravená záhrada, ovocné stromy, okrasné kríky,  elektrina, vlastná studňa, kanál, žumpa-železobetón, krb, prístrešok a pod. Táto nehnuteľnosť je situovaná v tichej lokalite v blízkosti obce pod lesom  s  prístupovou cestou pre osobné aj nákladné auta. 

Chatku so záhradou odporúčame pre rodiny s deťmi pre víkendové pobyty, resp. pre záhradkárov, ako aj pre záujemcov  o výstavbu rodinného domu, nakoľko v aktuálnom územnom pláne mesta Košice je lokalita určená na bývanie  v  nízkopodlažnej zástavbe.

Je tu príležitosť kúpenia pozemku cca 800m2 so sieťami pre vybudovanú chatu za  prijateľnú cenu v perspektívnej lokalite - okrajová časť mesta Košice.

 

 

Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti, ako aj pomoc pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru nezávislým hypotekárnym špecialistom. Celú fotodokumentáciu k tejto nehnuteľnosti nájdete aj na našej stránke Impulz Real, s.r.o. Tešíme sa na spoluprácu.   

Obhliadku tejto nehnuteľnosti s bližšími informáciami Vám osobne zabezpečí certifikovaný maklér NARKS: Ing. Anton Šašala 0940437707, sasala@impulzreal.sk.
Charakteristiky
Výmera pozemku celkom 813,00 m2
Forma vlastníctva osobné
Pripravenosť k výstavbe schválené v územnom pláne
Elektrická prípojka na pozemku
Kanalizačná prípojka nie je
Plynová prípojka nie je
Vodovodná prípojka na pozemku
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Impulz Real, s.r.o. img Počet inzerátov: 259
Ing. Anton Šašala
Mobil +421 940 437 707
Email sasala@impulzreal.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Werferova 1
04011 Košice - Juh
Slovenská republika
Telefón: +421 948 797 013, +421 902 627 777
Fax
Adresa webovej stránky: www.impulzreal.sk
Email info@impulzreal.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme SlovenskyAnglickyNemeckyMaďarsky


e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát