Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Závod

RE0003078-18-000047 (2653)
Aktualizovaný 17.3.2018 1. publikácia 16.3.2018

PREDAJ – veľký, zdravý 6-izb. RD, 2-posch., garáž, obytná plocha 210 m2, pozemok 1.300 m2, záhrada, obec Závod, okr. Malacky

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Závod


[ Reality okres Malacky ]
Ulica

Závod

Cena vrátane provízie 135 000 €
Celková úžitková plocha 210,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Viac podrobností poskytne Mgr. Eva Kelemenová, 0914201871, eva.kelemenova@realitor.sk. Ponúkame na predaj veľký murovaný 6-izb a 3-podlažný rodinný dom (pivnica, prízemie a 1. poschodie) v obci Závod, okr. Malacky, podpivničený (105 m2), OV, obytná plocha 210 m2, úžitková plocha domu 315 m2, pozemok 1.318 m2, od centra Bratislavy vzdialená 50 km, od centra Malaciek len 13 km. 

Rodinný dom stojí na rovinatom oplotenom pozemku, okolo domu je záhrada s ovocnými a okrasnými drevinami, na pozemku je postavená aj hospodárska budova v prednej časti s garážou. Dom je murovaný z tehly a kvádra, vnútorné priečky sú tehlové, na streche je eternit, bol skolaudovaný v roku 1970, jedná sa však o zdravú a dobre udržiavanú stavbu. Pod domom je veľká garáž, technická miestnosť s plynovým kotlom Junkers na vykurovanie a 160 l zásobníkom na teplú vodu na plyn aj elektrinu (v prípade, že sa v dome nekúri). Kúrenie v domu prešlo rekonštrukciou, rozvody s radiátormi sú v celom dome. Dom je v zachovalom pôvodnom stave s drevenými oknami, na podlahách je drevená borovicová palubovka a dlažba, na poschodí je terasa 15 m2. Dom je napojený na vodu zo studne a na odpad je využívaná žumpa, ale pred pozemkom domu je prípojka, tak na obecný vodovod, ako aj na verejnú kanalizáciu. V niektorých miestnostiach domu sú drevené obklady, na 1. poschodí má jedna z izieb tiež drevený strop. 

Rodinný dom má skoro identickú dispozíciu obytných priestorov na prízemí a na 1. poschodí, na oboch podlažiach sú po 3 izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, samostatné WC a schodište. Dom je dobre udržiavaný a môže poskytnúť príjemné bývanie mladým rodinám s malými deťmi, prípadne sa dá veľmi dobre využiť aj na 2-generačné bývanie pre rodinu rodičov a dospelých detí. Veľká záhrada okolo domu poskytuje priestor na relax a oddych. Za domom sa nenachádzajú už žiadne ďalšie stavby. 

Dispozícia domu: 
suterén – garáž, práčovňa, technická miestnosť s kotlom na vykurovanie a zásobníkom na teplú vodu, slovenská izba na posedenie pri poháriku dobrého vínka, miestnosť so saunou, východ do záhrady je zo schodišťa na prízemie domu;

prízemie – kuchyňa, vedľa kuchyne špajza, 3 izby (obývacia izba, spálňa a detská izba), z veľkej obývacej izby sa vchádza do spálne, do detskej izby sa vchádza buď z kuchyne alebo zo spálne, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, samostatné WC s umývadlom, schodište do suterénu a na 1. poschodie, vstupná hala a chodba, z ktorej sa postupne vchádza do kúpeľne, WC, kuchyne a obývačky, hlavný vchod do domu, schodište na 1. poschodie a do suterénu je presvetlené sklobetónovou výplňou vonkajšieho múru;

1. poschodie – kuchyňa, vedľa kuchyne špajza s rebríkom na povalu, 3 izby (obývacia izba, spálňa a detská izba), z veľkej obývacej izby sa vchádza do spálne, do detskej izby sa vchádza z kuchyne, kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, samostatné WC s umývadlom, schodište na prízemie, hala s výstupom na terasu a chodba, z ktorej sa vchádza do kúpeľne, WC, kuchyne a obývačky, schodište na prízemie;

Miestnosti v dome sú obrátené na východ – západ, izby sú priestranné a svetlé. Parkovať sa dá buď v garáži pod domom alebo v garáži, ktorá je súčasťou hospodárskej budovy v záhrade, prípadne na pozemku alebo pred domom. 

Dom sa nachádza v tichej časti obce, na ulici s rodinnými domami v blízkosti centra obce, takže všetky obchody a služby sú na dosah. Obec Závod má približne 2800 obyvateľov, patrí do oblasti Záhorskej nížiny. V obci, ktorá je od Bratislavy vzdialená približne 50 km (40 minút autom po diaľnici), od Malaciek 13 km (14 minút autom do centra Malaciek) sú obchody, základná škola s materskou školou, pošta, všeobecný lekár pre dospelých a deti, zubná ambulancia, lekáreň, reštaurácia. Viac obchodov a služieb je v neďalekých Malackách. V Závode je tiež železničná stanica, takže do Bratislavy alebo Malaciek sa dá cestovať aj vlakom. 
Obec Závod poskytuje príjemné prostredie na stále bývanie a oddych, v blízkosti sú prírodné jazerá poskytujúce možnosť rybolovu, v okolitých lesoch je možnosť hubárčiť alebo ich využiť na príjemné prechádzky. 

Cena za dom s pozemkom: 135.000,- Eur 

Kúpu môžete financovať aj z hypotekárneho úveru, ktorý Vám vybavíme čo najvýhodnejšie.

Cena je konečná a je vrátane všetkých poplatkov a služieb spojených s predajom nehnuteľnosti. Ak preferujete pri nákupe úhradu hypotékou, máme pre vás dobrú správu. V cene je zahrnutý kvalitný hypotekárny servis. Preto vám umožníme vrátenie rezervačnej zálohy, ak vám úver nevybavíme. Využite túto jedinečnú službu a neriskujte stratu ani len centu. Ja, Mgr. Eva Kelemenová vás prevediem celým procesom nákupu nehnuteľnosti. Až po prevzatie nehnuteľnosti a prepis energií. Inzerovaná cena je konečná a obsahuje všetky poplatky potrebné k prevodu vlastníctva k nehnuteľnosti. 
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 210,00 m2
Plocha obytnej časti 210,00 m2
Stav nehnuteľnosti pôvodný stav
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Rok kolaudácie 1970 - 1994
Typ pozemku prevažne rovinatý
Výmera pozemku celkom 1 318,00 m2
Príjazd asfaltová cesta
Spôsob vykurovania ústredné kúrenie
Zdroj tepla zemný plyn
Príprava teplej vody súbežne s ÚK
Elektrický prúd 220/380 V
Terasa 15,00 m2
Pitná voda studňa
Odpadové vody žumpa bez prepadu
Ostatné informácie
Realitná kancelária
REALITOR s.r.o. img Počet inzerátov: 110
Mgr. Eva Kelemenová
Mobil +421 914 201 871
Email eva.kelemenova@realitor.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Lazovná 20
97401 Banská Bystrica
Slovenská republika
Telefón: +421 905 428 163, +421 918 474 775
Fax
Adresa webovej stránky: www.realitor.sk
Email info@realitor.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme NemeckyAnglickyMaďarskyRuskySlovensky

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
 • Zobraziť publikovaný inzerát