Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Mezonet Predaj Banská Štiavnica

RE0002129-18-000005
Aktualizovaný 20.4.2018 1. publikácia 20.4.2018

>>BEZKONKURENČNÁ PONUKA - krásny historický byt 111m2 v Banskej Štiavnici<<<

Druh / Typ

Mezonet / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Banská Štiavnica


[ Reality okres Banská Štiavnica ]
Ulica

Andreja Kmeťa

Cena vrátane provízie 129 900 €
Celková podlahová plocha 111,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj bezkonkurenčne najvýhodnejší historický mezanínový a veľkometrážny apartmán (byt) s výmerou 111m2 v úplnom historickom centre Banskej Štiavnice na ul. A. Kmeťa, pričom v neponúkame len apartmán, ale kompletne rozbehnutý biznis model ubytovania prostredníctvom platforiem Booking, Airbnb a vlastnej webovej prezentácie (stránku poskytneme v RK)
Apartmán je situovaný na spodnej časti pešej zóny, trotuáru, v historickej budove zo 16. stor. Kompletná rekonštrukcia bola realizovaná v priebehu roka 2017 a od jesene je apartmán ponúkaný pre ubytovanie s kapacitou 8 osôb.
Predáva sa kompletne vybavený a "ready made" pre ďalšie podnikanie, alebo vlastný relax. Možné je i pokračovanie spolupráce s rodinou zabezpečujúcou upratovanie a celkový servis apartmánu, nakoľko i tieto záležitosti sú zabehnuté a apartmán tak nevyžaduje priamu prítomnosť majiteľa, len vzdialený manažment.
Kúrenie je primárne realizované prostredníctvom radiátorov ovládaných cez 2x SMS okruhy, pričom radiátor v kúpeľni a jeden doplnkový radiátor v izbe sú ovládané cez WiFi s ukazovateľom aktuálnej teploty a vlhkosti. Doplnkové kúrenie je na oboch poschodiach realizované krbom s výkonom 14kW.
Apartmán pozostáva a k výbave patrí vstupná chodbička s vešiakom a botníkom. Po ľavej ruke kúpelňa so sprchovým kútom, umývadlom na doske a WC.
Z chodbičky sa dostávame do priestrannej obývačky s kuchynskou linkou (varná doska, chladnička, mikrovlnka, riady...), krbom, obývačkovým sedením (TV, Mini HiFi, DVD/DivX, WiFi 4G router, IKEA zostava) a jedálenským stolovaním pre 8 ľudí. Okná sú repasované s dvojsklom, 2+1(temperovací) kvalitné el. radiatory Adax.
Železným schodiskom s masívnymi drevenými schodnicami sa dostanete do podkrovia s jednou oddelenou spálňou (manželská posteľ + jednolôžko, komoda), nad ktorou sa za komínom nachádza spací priestor pre malých i veľkých dobrodruhov. V otvorenej časti sa nachádza jedna vyvýšená plošina s úložným priestorom, izolovaným nerezovým komínom a priestorom na spanie, či hru. V otvorenom podkroví sa nachádza ďalší obývačkový kútik a manželská posteľ.
Možnosť pred kúpou zažiť príjemný "ochutnávkový" víkend a apartmán zažiť spolu s prostredím a atmosférou Banskej Štiavnice.
Spoločné priestory prechádzajú rekonštrukciou, plánovaný je náter strechy a obnova fasády.
Viac informácií radi poskytneme na požiadanie. Cena je 129 900 eur.
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 111,00 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Výťah Nie
Stav nehnuteľnosti kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia bytu tehlová
Realitná kancelária
Libra real s.r.o. img Počet inzerátov: 9
Ing. Daniel Sloboda
Mobil +421 911 535 445
Email slobodadaniel@azet.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Páričkova 18
82108 Bratislava - Ružinov
Slovenská republika
Telefón: 0911 535 445
Fax
Adresa webovej stránky:
Email
Iné kontaktné údaje
Hovoríme Slovensky

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát