Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Malý prevádzkový areál Predaj Dolné Dubové

RE0001666-16-000437
Aktualizovaný 28.11.2016 1. publikácia 28.11.2016

Dražba súboru nehnuteľností v obci Dolné Dubové

Druh / Typ

Malý prevádzkový areál / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Dolné Dubové


[ Reality okres Trnava ]
Ulica

-

Cena vrátane provízie 576 000 €
Celková podlahová plocha 1 083,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Dražba súboru nehnuteľností v obci Dolné Dubové, k.ú Dolné Dubové:

Predmetom dražby je Budova pre obchod a služby bez súp. č. na parcele č. 477/6 slúži ako spoločenská miestnosť, je postavená na rovinatom pozemku. Objekt je obdĺžnikového pôdorysu a má sedlovú strechu. Znalec uvažuje so začiatkom užívania  objektu od roku 2007.

Predmetom dražby je ďalej nebytový priestor č. 7-2, 1.p. vchod stravovacie zariadenie a nebytový priestor č. 4-3, 2.p. v rozostavanej budove Penzionu

Všeobecne k rozos. budove - Penzión - budova nemá pridelené súp. číslo, je postavený na rovinatom pozemku, nepravidelného pôdorysného tvaru. Objekt nemá podzemné podlažie, má 3 nadzemné podlažia s plochou strechou. Objekt vznikol na základe prestavby a nadstavby bývalej pekárne. V objekte sú priestory kiosku (zázemie čerpacej stanice), reštaurácie so zázemím a ubytovacej časti s wellness, administratívnou časťou a dielňou.

Nebytový priestor 7-2 sa nachádza na 1.p. s priamym vstupom z vonkajších priestorov. Dispozične pozostáva zo vstupnej predsiene, kuchyne s varnou a skladovacou časťou, miestnosti s barovým pultom, z kongresovej miestnosti, prístupu do kuchyne, šatne, WC pre personál a hostí. Priestor je dispozične prepojený so zimnou záhradou.

Nebytový priestor 4-3 sa nachádza na 1.NP, 2.NP a 3NP s priamym vstupom z vonkajších priestorov a interiérovým schodiskom. Dispozične pozostáva na 1NP zo vstupu, administratívnej časti so zázemím, dielne z časti wellness, kde je nazénová miestnosť, šatne, WC, sprchy, schodiska. Na 2NP je chodba, samostatné ubytovanie izby s vlastným sociálnym zázemím a balkónmi, z časti wellness, kde je saunovacia a oddychová časť so sociálnym zázemím, apartmánový byt prepojený s 3NP, schodiska. Na 3NP je chodba, samostatné ubytovacie izby s vlastným sociálnym zázemím.

Pozemky sú rovinaté, nachádzajú sa v katastrálnom území obce Dolné Dubové na okraji obytnej časti obce so zástavbou rodinných domov. V blízkosti je štátna cesta druhej triedy prechádzajúcej obcou. Vzdialenosť do centra krajského mesta Trnava je cca 12 km.

Regionálny zástupca 0948 001 763
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 1 083,00 m2
Stav nehnuteľnosti pôvodný stav
Iný subjekt
Dražobná spoločnosť, a.s. img Počet inzerátov: 275
Dražobná spoločnosť,a.s.
Mobil +421 948 917 600
Email zaujem@drazobnaspolocnost.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Zelinárska 6
82108 Bratislava - Ružinov
Slovenská republika
Telefón: +421 948 917 600
Fax
Adresa webovej stránky: www.drazobnaspolocnost.sk
Email zaujem@drazobnaspolocnost.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme NemeckyAnglickyMaďarskyRuskySlovensky

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát