Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Veľký Meder

RE0001666-16-000403
Aktualizovaný 25.1.2017 1. publikácia 19.10.2016

Dražba rodinného domu Veľký Meder, okr. Dunajská Streda.

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Veľký Meder


[ Reality okres Dunajská Streda ]
Ulica

Komárňanská

Cena vrátane provízie
Celková úžitková plocha 695,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Opakovaná dražba súboru nehnuteľností s pozemkom o rozlohe 1065 m2 vo Veľkom Mederi - ul. Komárňanská, okres Dunajská Streda. 

Opis predmetu dražby:

Rodinný dom s.č. 47 je situovaný v centrálnej časti mesta Veľký Meder, v pôvodnej mestskej zástavbe rodinných domov a objektov pre obchod a služby. RD je riešený ako jednopodlažný, samostatne stojací objekt. Dispozične pozostáva zo vstupných a komunikačných priestorov, obývacej izby s jedálňou a kuchynskou časťou, štyroch samostatných obytných miestností, dvoch kúpeľní, špajzy a šatníka. RD slúžil prevažne pre komerčné účely v rámci celkovej prevádzky nehnuteľností.

Prevádzková budova s. č. 3768 s prístavbou sa nachádza za objektom RD v dvornej časti. Objekt slúži ako prevádzkový za účelom prevažne uskladnenia a predaja vína. Jedná sa o jednolodný objekt obdĺžnikového tvaru so zalomením so zadnou "halovou" prístavbou, dvojpodlažný, obsahujúci suterén a 1.NP.

Pivnica s lisovňou s. č. 3767 sa nachádza vedľa prevádzkovej budovy, v rámci suterénu je s objektom prepojená. Objekt slúži ako prevádzkový za účelom prevažne uskladnenia a spracovania vína. Jedná sa o prevažne podzemný objekt s menším nadzemným priestorom lisovne. Dispozícia: 1.PP- Suterén objektu sa nachádza nad pôdorys nadzemného podlažia. Suterén je dispozične prepojený s pivnicou prevádzkovej budovy súpisné číslo 3768. 1.NP: pozostáva z jednej miestnosti lisovne. 

Nehnuteľnosti boli využívané pre podnikateľské účely v oblasti výroby, uskladnenia a distribúcie vína, RD je určený pre potreby trvalého celoročného bývania.  Bezprostredný prístup k nehnuteľnosti je z cestnej mestskej komunikácie, z ulice Komárňanská.

Kúpeľné mesto Veľký Meder je významným turistickým centrom na juhu Slovenska. Krásne termálne kúpalisko, aquapark THERMAL CORVINUS, ktoré je otvorené počas celého roku, je situované v lesoparku, ktorý ponúka výborné možnosti na športové využitie a na prechádzky. V meste je plná občianska vybavenosť, materská škola, ZŠ, potraviny, BILLA, LIDL, JEDNOTA, pešia zóna s obchodmi, poliklinika, mestský úrad, kultúrne stredisko, čerpacie stanice, reštaurácie a pod. 

Pre získanie ďalších informácií nás neváhajte kontakovať na tel. č. 02/59490124, príp. mobile 0948 917 607.

Regionálny zástupca 0948 001 763
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 695,00 m2
Stav nehnuteľnosti pôvodný stav
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom 1 065,00 m2
Iný subjekt
Dražobná spoločnosť, a.s. img Počet inzerátov: 252
Dražobná spoločnosť,a.s.
Mobil +421 948 917 600
Email zaujem@drazobnaspolocnost.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Zelinárska 6
82108 Bratislava - Ružinov
Slovenská republika
Telefón: +421 948 917 600
Fax
Adresa webovej stránky: www.drazobnaspolocnost.sk
Email zaujem@drazobnaspolocnost.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme NemeckyAnglickyMaďarskyRuskySlovensky

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát