Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
?Info?
Časopis

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Prietrž

RE0001531-16-002933 (MKDM022SE)
Aktualizovaný 17.1.2017 1. publikácia 10.1.2017

SEDLIACKA CHALUPA v pôvodnom stave v obci PRIETRŽ

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Prietrž


[ Reality okres Senica ]
Ulica

119

Cena vrátane provízie 19 500 €
Celková úžitková plocha 75,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Vo výhradnom zastúpení majiteľky ponúkame  na predaj historickú sedliacku chalupu v obci  Prietrž, so zachovalými prvkami kopaničiarskej štruktúry. Jedná sa o stavbu z r. 1935 a predáva sa aj s dobovým zariadením ( nábytok, lampy, sporák, kachle, ...) Súčasťou  je aj funkčná pec na chlieb a pôvodná klenbová pivnica o veľkosti 18 m2. Kuchyňu zdobí krásny drevený strop, v izbe je zachovalá drevená dlážka. Murivo je suché, bez prasklín.  Pôvodné okná aj všetky dvere sú zachovalé a po obnove náterov sa stanú krásnymi prvkami tejto chalupy. Vykurovanie je pevným palivom, voda z vlastnej studne. V dome je zavedená elektrina, prípojka plynu a obecného vodovodu je na hranici pozemku. Vjazd na pozemok je z asfaltovej cesty.

Táto ponuka je výzvou pre ľudí, ktorí majú vzťah k dávnym tradíciám  a prírode.

Ponúka možnosť realizácie pri rekonštrukčných prácach a neobmedzené možnosti oddychu a relaxu.
 
Charakteristika nehnuteľnosti:

Dom o výmere 118 m2 a rozmere 21,5 x 5,5 m sa  skladá z kuchyne, izby, komory, hospodárskej budovy a  „ podbránia“. Rozmery kuchyne aj  izby sú 4,5 x 4,1m, komory 4,5 x 2,5 m. Stavba je v kombinácii nepálenej a časti z pálenej tehly a kameňa. Hrúbka muriva je 45 cm. Na slnečnom dvore o rozlohe 460 m2 je samostatná stavba ( 7 x 4 m ), ktorá sa skladá z letnej kuchyne a technickej miestnosti. Taktiež je tu z časti oplotená záhradka . Vo svahu pokračuje úrodný sad o výmere 1015 m2, na ktorom je množstvom ovocných stromov. Obec Prietrž je vstupnou bránou do vyhľadávaného kraja Myjavských kopaníc, ktorých nádherná príroda ponúka neskutočné množstvo možností na turistiku, hubárčenie či rybolov.

V cene je zohľadnený stav strechy, ktorú ju nutné vymeniť, nakoľko je poškodená. Náklady na celkovú výmenu sú vyčíslené zhruba na 8 500 € a umožnia novému majiteľovi využiť kvalitné pevné základy domu na dobudovanie podkrovia.

Cena : 19 500,- €

Rezervujte si u nás obhliadku, radi Vám poskytneme kompletné informácie tejto výnimočnej ponuky. V prípade záujmu Vám zabezpečíme nami overené stavebné firmy na rekonštrukciu, ktoré Vám samozrejme vyhotovia záväznú cenovú ponuku, či predložia variabilné návrhy riešenia rekonštrukcie.

Kúpa nehnuteľnosti možná aj formou hypotekárneho úveru, s ktorého zabezpečením Vám bezplatne pomôže náš hypotekárny špecialista

Zabezpečíme kompletný bezplatný právny a poradenský servis prostredníctvom nášho renomovaného advokáta, spracovanie kúpno-predajných zmlúv, spracovanie návrhu do katastra, úhradu poplatkov za podanie návrhu vkladu do katastra, vypracovanie odovzdávacieho protokolu.
Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne...

ARCHEUS Partners a.s. je úspešná realitná spoločnosť, ktorá používa svoj unikátny partnerský systém spolupráce. V súčasnosti máme 10 samostatných pobočiek: Prešov, Košice, Bratislava, Bardejov, Poprad, Zvolen, Spišská Nová Ves, Trebišov, Pezinok, Liptovský Mikuláš a rozširujeme sa ďalej.

Našim cieľom je neustále zvyšovať kvalitu služieb realitných maklérov a dlhodobo vytvoriť sieť pobočiek po celom Slovensku, kde bude maklér z ARCHEUSu vnímaný ako spoľahlivý partner pri kúpe, predaji a prenájme rodinných nehnuteľnosti.

Keďže to je dlhodobá práca založená na dôvere, môžete sa spoľahnúť, že o vašu nehnuteľnosť sa postaráme ako o vlastnú . Máme záujem aby sa k nám klienti vrátili znova a znova.
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 75,00 m2
Plocha obytnej časti 75,00 m2
Stav nehnuteľnosti pôvodný stav
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom 1 470,00 m2
Ostatné informácie
Ďalšie informácie o nehnuteľnosti nájdete tu.
Táto nehnuteľnost je sprostredkovávaná touto realitnou kanceláriou prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta.
Realitná kancelária
ARCHEUS Partners a.s. img Počet inzerátov: 298
ARCHEUS reality center
Mobil +421 918 880 008
Email centrala@archeus.sk
Iné kontaktné údaje 0517721564
Adresa
Konštantínova 12
08001 Prešov
Slovenská republika
Telefón: +421 918 880 008, +421 948 881 128
Fax
Adresa webovej stránky: www.archeus.sk
Email centrala@archeus.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme NemeckyAnglickySlovensky


e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát