Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Dražba Stará Turá

RE0001101-18-000055 (5712)
Aktualizovaný 16.3.2018 1. publikácia 16.3.2018

DUPOS - Dražba rodinného domu s veľkou záhradou / Stará Turá / Zľava 25%

Druh / Typ

Rodinný dom / Dražba

Štát Slovenská republika
Mesto

Stará Turá


[ Reality okres Nové Mesto nad Váhom ]
Ulica

NEZADANÉ

Celková cena
Celková úžitková plocha 0,00 m2
  share on facebook

Dražba
Dátum dražby 1.1.1970 0:00
Miesto dražby Grand Hotel, Palackého 3477, 9
Predmet dražby DUPOS - Dražba rodinného domu s veľkou záhradou / Stará Turá / Zľava 25%
Dražobná zábezpeka 0,00
Dobrovoľná dražba Nie
Zverejniť dňa 3.5.2017
Dátum 1. verejnej obhliadky 1.1.1970 0:00
Dátum 2. verejnej obhliadky 1.1.1970 0:00
Popis nehnuteľnosti
Rodinný dom je postavený ako samostatne stojaci RD v tichom prostredí mimo zastavaného územia mesta Stará Turá, v časti Durcova dolina, ktorá je vzdialená od časti Papraď cca 3 km. Dom je postavený na mierne svahovitom pozemku pod miestnou asfaltovou prístupovou komunikáciou.


Pôvodný dom ( na p.č. 15242/3) je čiastočne podpivničený tromi pivničným priestorom - dva sklady a kotolňa. Prístavba domu ( na p.č. 15233/2) je bez podpivničenia a je postavená ako dvojpodlažná – prízemie a podkrovie. Stavba je postavená v časti na kamenných základoch ( pôvodná stavba) a v časti na betónových základoch ( prístavba). Obvodové murivo je tehlové, priečky tehlové, strop – drevený trámový s rovným podhľadom . Zastrešenie domu je riešené krovom nad pôvodnou časťou s krytinou z cementových drážkoviek nad prístavbou z pozinkovaného plechu. Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z pozinkovaného plechu.


Dom je napojený na verejný rozvod NN, voda, kanalizácia do žumpy.


Dom by bolo možné prispôsobiť resp. rozdeliť na tri bytové jednotky so samostatnou kuchyňou a vlastným hygienickým vybavením.


I.PP – suterén ( pôvodná stavba )


Pôvodná časť rodinného domu, ktorá je postavená na pozemku KN p.č. 15242/3 je čiastočne podpivničená. Vstup do pivničných priestorov je z bočnej strany domu. Jeden sklad je prístupný z predsiene prístavby.


Podlažie je zapustené do terénu a pozostáva z dvoch skladov a kotolne. V kotolni sa v deň obhliadky nenachádzal kotol, bol tu len bojler na ohrev TÚV.


Suterén je vyhotovený z betónu resp. kameň betón, strop – betónový. Okná sú jednoduché, podlahy – poter resp. betónové, dvere drevené hladké plné. Elektroinštalácia – svetelná, vnútorné omietky – vápenné hladké. V podlaží je vyhotovený rozvod vody len studenej k bojleru na ohrev TÚV.


I.NP – pôvodná stavba


Toto podlažie je členné v dvoch výškových úrovniach.


Pôvodná stavba je prístupná z vonkajšej strany domu a tiež z nádvoria domu, prístavba je prístupná z nádvoria a z bočnej strany domu.


Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : chodba, chodba k WC a kúpeľni č.1, WC, kúpeľňa č.1, izba č.1, izba č.2, kuchyňa č.1, izba č.3, izba č.4, izba č.5, chodba, kuchyňa č.2, kúpeľňa č.2.


Podlahy ( v pôvodnej časti domu) sú vyhotovené nasledovne : chodba, chodba k WC, WC a kúpeľňa č.1 a kúpeľňa č.2 – keramická dlažba, kuchyňa č.1 – PVC, kuchyňa č.2 – laminátová podlaha, v izbe č. 5 – PVC, v izbe č. 4 a č.2 – koberec, v izbe č. 1 a v izbe č.3 – laminátová podlaha.


V kuchyni sa nachádzajú kachle na pevné palivo.


V kúpeľni č.1 sa nachádza – samostatný sprchovací kút bez vodovodnej batérie a bez zásteny ( vanička murovaná) a keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo sprchového kúta.


Vo WC sa nachádza WC so spodnou nádržkou bez umývadla. Keramický obklad je vyhotovený.


V kúpeľni č.2 sa nachádza WC so spodnou nádržkou, keramické umývadlo s vodovodnou batériou klasickou na kohútiky a samostatný sprchový kút ( s murovanou vaničkou bez zásteny) bez vodovodnej batérie. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo WC a sprchového kúta.


Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Okná sú dvojité aj zdvojené v drevenom ráme( prevládajú okná zdvojené), dvere hladké plné . Elektroinštalácia – svetelná aj motorická – poistky aj poistkové automaty.


I.NP – prístavba


Prístavba postavená na pozemku KN p.č. 15233/2 bola postavená v roku 1955. Dispozične pozostáva z nasledovných miestností : predsieň, izba, izba s kuchyňou, kúpeľňa s WC a dva sklady, ktoré sú samostatne prístupné z nádvoria domu.


Podlahy sú vyhotovené nasledovne : v sklade č. 2 ( poter), v sklade č. 1 (PVC), v izbe a v predsieni ( laminátová podlaha), v izbe s kuchyňou –(PVC), v kúpeľni s WC ( keramická dlažba). V izbe s kuchyňou sú umiestnené drevené schody na oceľovej konštrukcii , ktorými je prístupné podkrovie prístavby domu.


V kúpeľni č.3 sa nachádza keramické umývadlo bez vodovodnej batérie, smaltovaná vaňa bez vodovodnej batérie . Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo vane.


Vnútorné omietky vápenné hladké, okná zdvojené v drevenom ráme, vráta do skladu drevené. Elektroinštalácia – svetelná aj motorická.


Podkrovie ( prístavba )


Vstup do podkrovia prístavby domu je po drevenom schodisku bez podstupníc z izby s kuchyňou.


Podlažie dispozične pozostáva zo 4 izieb. Podlahy sú vyhotovené nasledovne : v dvoch izbách – koberec, v jednej izbe – drevená dosková podlaha , v izbe so schodiskom – laminátová podlaha ( v tejto izbe sú umiestnené aj kachle na pevné palivo a radiátor oceľový).


Vnútorné omietky – vápenné hladké, okná zdvojené v drevenom ráme, dvere hladké plné. Elektroinštalácia –svetelná.


 


 


Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


  Informácie o dražbe:
  
  
    číslo dražby: DD 35a/2017

    predmet dražby: Rodinný dom
  

  Miesto konania dražby: Grand Hotel, Palackého 3477, 911 01 Trenčín, salónik Galéria na 1. poschodí


            

Cena stanovená znaleckým posudkom: 70 500 eur
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 0,00 m2
Plocha obytnej časti 0,00 m2
Stav nehnuteľnosti pôvodný stav
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom 0,00 m2
Ostatné informácie
Realitná kancelária
DUPOS reality network s.r.o. img Počet inzerátov: 129
Mgr. Monika Chorváthová
Mobil
Email monikachorvathova@dupos.sk
Iné kontaktné údaje TEL: +421 911 620 317 FAX: +421 33 553 27 22
Adresa
Tamaškovičova 17
91701 Trnava
Slovenská republika
Telefón: +421 917 884 755
Fax +421 33 553 27 22
Adresa webovej stránky: www.dupos.sk
Email monikachorvathova@dupos.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme AnglickySlovensky

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
 • Zobraziť publikovaný inzerát