Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Komárno

RE0001101-17-000116 (5775p)
Aktualizovaný 12.12.2017 1. publikácia 12.12.2017

DUPOS - Zľava 25%/ Dražba rodinného domu/Komárno/časť. Nová Stráž/ Zľava 25%

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Komárno


[ Reality okres Komárno ]
Ulica

Obchodná

Cena vrátane provízie
Celková úžitková plocha 0,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Rodinný dom s.č.292 sa nachádza v meste Komárno, m.č. Nová Stráž na západnom okraji mesta, pri štátnej ceste I/63, v zástavbe starších rodinných domov. Rodinný dom je zrealizovaný ako podpivničený objekt s jedným nadzemným podlažím a obytným podkrovím. V rodinnom dome sa nachádza jedna bytová jednotka. V suteréne sa nachádza chodba, kotolňa, dielňa, práčovňa, skladové priestory a schody. Na I.NP sa nachádza predsieň, chodba, WC, kuchyňa s jedálňou, schody, obytná miestnosť, letná záhrada, garáž a loggia. V podkroví sa nachádza chodba, kúpelňa, štyri obytné miestnosti a terasa. Dom je zrealizovaný s betónovými pásovými základmi, murovanými nosnými múrmi a murovanými priečkami. Obvodové múry sú z pálenej tehly hr. 400 mm. Vnútorné nosné múry ako aj deliace priečky sú taktiež murované. Strecha je sedlová, krov drevený, ako strešná krytina je použitá betónová škridľa BRAMAC. Stropy sú železobetónové monolitický s rovným podhľadom. Vonkajšie povrchové úpravy sú tvorené brizolitovou omietkou. Klampiarske konštrukcie sú zrealizované s pozinkovaného plechu (úplné strechy).


Suterén


Vnútorné úpravy povrchov stien sú tvorené hladkými vápennými omietkami. Keramické obklady sa nachádzajú v práčovni a na obmurovanej vani. Podlahy sú riešené prevažne ako keramické dlažby. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, vnútorné dvere sú drevené s výplňou osadené v oceľových zárubniach. V práčovni sa nachádza hydromasážny sprchovací kút, obmurovaná smaltovaná vaňa a keramické umývadlo. Vykurovanie je riešené ako teplovodné radiátorové s plechovými vykurovacími telesami. Ako zdroj tepla je v kotolni použitý plynový kotol. TÚV je pripravovaná v samostatnom elektrickom ohrievači TÚV.


I.NP


Vnútorné úpravy povrchov stien sú tvorené hladkými vápennými omietkami, v kuchyni a vo WC sú zrealizované keramické obklady. Podlahy obytných miestností sú drevené parkety, podlahy ostatných miestností sú prevažne keramické dlažby. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, vstupné dvere plastové, vnútorné dvere sú drevené s výplňou osadené v oceľových zárubniach. Kuchynská linka má dĺžkou cca 7,00 m. Je na báze dreva so zabudovaným plynovým sporákom s elektrickou rúrou, digestorom, nerezovým drezom a umývačkou riadu. Vo WC sa nachádza záchod Kombi a keramické umývadlo. Vykurovanie je riešené ako teplovodné radiátorové s liatinovými vykurovacími telesami. Ako alternatívny zdroj tepla sa v jedálni nachádza kachľová pec. Schody sú betónové s dreveným obkladom. Na podlaží sa nachádza aj garáž pre osobné motorové vozidlo s drevenými otváravými vrátami.


Podkrovie


Vnútorné úpravy povrchov stien sú tvorené hladkými vápennými omietkami, podhľady sú sadrokartónové (čiastočne drevené obklady), v kúpelni sú zrealizované keramické obklady. Podlahy obytných miestností sú drevené parkety, podlahy ostatných miestností sú prevažne keramické dlažby. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, vnútorné dvere sú drevené s výplňou osadené v oceľových zárubniach. V kúpelni sa nachádza plastová obmurovaná rohová vaňa, dve keramické umývadlá a WC Kombi. Vykurovanie je riešené ako teplovodné radiátorové s liatinovými vykurovacími telesami. V objekte je zrealizovaná svetelná a motorická elektroinštalácia, rozvody vody, TÚV a kanalizácie a zemného plynu. Dom je pripojený na verejné rozvody vody, kanalizácie, zemného plynu a elektrickej energie.


 


Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


  Informácie o dražbe:
  
  
    číslo dražby: 72a/2017

    predmet dražby: Rodinný dom
  

  Miesto konania dražby: Penzión Artin, Svätourbanská 37, 949 01 Nitra, salónik


            Najnižšie podanie: 84 750 eur

Číslo účtu:  Var. symbol: 722017


Cena stanovená znaleckým posudkom: 113 000 eur
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 0,00 m2
Plocha obytnej časti 0,00 m2
Stav nehnuteľnosti pôvodný stav
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom 0,00 m2
Ostatné informácie
Realitná kancelária
DUPOS reality network s.r.o. img Počet inzerátov: 86
Mgr. Radoslav Pöštenyi
Mobil +421 911 620 317
Email radoslavpostenyi@dupos.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Tamaškovičova 17
91701 Trnava
Slovenská republika
Telefón: +421 917 884 755
Fax +421 33 553 27 22
Adresa webovej stránky: www.dupos.sk
Email monikachorvathova@dupos.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme AnglickySlovensky

e-Vizitka
Obrázok
Mapa

Magazín Reality.sk:

Rozhovoroy s primátormi -
Ján Nosko


Rozhovory s primátorom Banskej Bystrice - Ján Nosko

Slnečnice spúšťajú predaj ďalšej etapy bytov

Slnečnice nová etapa

 • Zobraziť publikovaný inzerát