Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
?Info?
Časopis

Nehnuteľnosť Rodinný dom Prenájom Bratislava - Karlova Ves

RE0000650-16-000837 (3807)
Aktualizovaný 11.1.2017 1. publikácia 4.1.2017

EUROPA – RD SO ZÁHRADOU NA PODNIKANIE ALEBO BÝVANIE, 7 IZIEB, LÍŠČIE ÚDOLIE

Druh / Typ

Rodinný dom / Prenájom

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Karlova Ves


[ Reality okres Bratislava IV ]
Ulica

Líščie údolie

Celková cena 1 350 €/mesiac
Celková úžitková plocha 250,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Prenájom 7-izb. RD, 250 m2 s prístavbami, murovaná stavba, 3 podlažia, pozemok 714 m2, záhrada s krbom a ohniskom, 2 parkovacie státia, OV, Líščie údolie, Karlova Ves.

Prenajmite si pekný rodinný dom na podnikanie alebo bývanie. Na vstupnom podlaží od ulice vchádzate do miestnosti s veľkým oknom, s výhľadom do záhrady. Dve priestranné izby majú orientáciu na juhovýchod a severovýchod. Samostatná, svetlá kuchyňa je kompletne zariadená linkou s drezom,  elektrickou rúrou, varnou platňou, chladničkou s mrazničkou a ďalšími spotrebičmi. Na podlaží  je samostatné wc  s umývadlom, prístupné z predsiene a sprcha. Na úrovni záhrady má dom rozšírenie o veľké prístavby. Zariadené sú na posedenia spoločnosti, v lete ako alternatíva záhradných slávností pod zastrešením, v zime pri krbe. Ďalšia miestnosť s predsieňou, komorou a wc s umývadlom je súčasťou domu. Záhrada poskytuje priestor pre rôzne aktivity, má vonkajší krb, ohnisko, záhradný nábytok. Prístup do záhrady bránou s diaľkovým ovládaním môžete využiť pre parkovanie aut.  Dom má zrekonštruovaný aj krásny podstrešný priestor s priznanou drevenou konštrukciou. Prístup je schodmi, vedúcimi do prvej miestnosti. Samostatná izba, zariadená ako spálňa, má zaujímavé okno s výhľadom do záhrady.
Dom je v dobrom stave, tehlový, čiastočne zrekonštruovaný, so zateplenou strechou, plastovými oknami, novými rozvodmi vody, plynu a elektro, pripojenie je na káblovú tv a internet. Niektoré miestnosti sú klimatizované. Vykurovanie je vlastné, plynové, okrem vodovodu má dom aj vlastnú studňu. Podlahy sú laminátové, interiérové dvere vymenené. Kuchyňa má kompletné vybavenie, miestnosti sú čiastočne zariadené a tak sa aj prenajímajú.
Líščie údolie je tichá ulica, pred domom sú dve parkovacie státia. Lokalita sa nachádza v blízkosti Dunaja a jeho Karloveského ramena. Na prechádzky, beh, korčuľovanie a cyklistiku sú ideálne chodníky a cyklotrasy na nábreží, sú tu detské ihriská a krásny areál Vodárenského múzea. Lokalita je výnimočná viacerými lodenicami a vodnými športmi na ramene.
Linkami MHD alebo v pešej dostupnosti sú obchody, služby, banky, pošta, škôlky, školy aj medzinárodné, kompletná občianska vybavenosť so zariadeniami kultúry či už v Karlovej Vsi, alebo v centre mesta. Výborné je cestné napojenie, aj na diaľničný obchvat.

Cena mesačného nájmu je 1 350 Eur. 
Zálohová platba na energie a poplatky je vo výške 150 Eur mesačne.

Kontakt na Licencovaného realitného makléra NARKS: akad. arch. Jana Antalová, PhD., 0914 777 820, jana.antalova@rkeuropa.sk
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 250,00 m2
Plocha obytnej časti 250,00 m2
Stav nehnuteľnosti čiastočná rekonštrukcia
Prevažujúca konštrukcia objektu tehlová
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom 714,00 m2
Internet Áno
Káblová televízia Áno
Realitná kancelária
EUROPA realitná kancelária img Počet inzerátov: 281
akad.arch. Jana Antalová Ph.D.
Mobil +421 914 777 820
Email jana.antalova@rkeuropa.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Štúrova 16/12
81102 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Telefón: +421 917 675 013
Fax
Adresa webovej stránky: www.rkeuropa.sk
Email centrala@rkeuropa.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme Slovensky


e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát