Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info
Časopis

Nehnuteľnosť Iný byt Predaj Bratislava - Staré Mesto

RE0000425-16-012155 (13575)
Aktualizovaný 30.11.2016 1. publikácia 30.11.2016

Rodinný dom s 3 bytovými jednotkami, garáž, sauna, bazén, telocvičňa

Druh / Typ

Iný byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Staré Mesto


[ Reality okres Bratislava I ]
Ulica

Drotárska cesta

Cena vrátane provízie
cena v RK
Celková podlahová plocha 1 193,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj rodinný dom s 3 bytovými jednotkami na ul. Drotárska cesta v Bratislave. 
Dom má úžitkovú plochu 1 193m2, obytnú plochu 1 100m2, plocha pozemku je 850m2. Suterén predná časť: Pozostáva zo samostatného jednoizbového bytu (kúpelňa, kuchyňa), 2 x dvojgaráže a miestnosti pre odpadky. Kapacita garáže postačuje pre 4 autá, garážové dvere sú od fy HÖRMANN. Kapacita statickej dopravy (parkovanie pred domom) je 10 áut. 

Suterén pod domom: Pozostáva z chodby, schodiska, práčovne, dielne, 3 x pivničné kobky, kotolne, bazénovej haly, masážnej vane, bazénu, spŕch, WC, technickej miestnosti pre bazén, odpočívarne, sauny, saunového bazénu, spŕch, WC, fittnes haly a skladu pod schodiskom.  

Prízemie - 5 izbový byt 224,5m2 Pozostáva zo schodiska, vstupnej haly, WC, kuchyne, komory, obývacej izby s jedálňou a krbom, pracovne, chodby, kúpelne, troch spální, kúpelne s rohovou vaňou a sprchovacím kútom, technickej miestnosti pre kotol a chladenie, balkóna a terasy. 

1. poschodie - 5 izbový byt 224,5m2 Pozostáva zo schodiska, vstupnej haly, WC, kuchyne, komory, obývacej izby s jedálňou a krbom, pracovne, chodby, kúpelne, troch spální, kúpelne s rohovou vaňou a sprchovacím kútom, technickej miestnosti pre kotol a chladenie, balkóna a terasy. 

2. poschodie - 7 izbový byt 224,5m2 + podkrovie 106,5m2 Pozostáva zo schodiska, vstupnej haly, WC, kuchyne, komory, obývacej izby s jedálňou a krbom, pracovne, chodby, kúpelne, troch spální, kúpelne s rohovou vaňou a sprchovacím kútom, technickej miestnosti pre kotol a chladenie. Podkrovie pozostáva zo schodiska, haly, dvoch izieb a kúpelne. 

Popis domu: Budova je vybavená so zabezpečovacím zariadením. Alarm v každom jednotlivom byte je ovládateľný nezávisle. Okolo domu sú predinštalované káble na kamerový systém pre 8 kamier. Každý byt je vybavený pevnou telefónnou linkou a prístupom na internet cez DSL pripojenie. V celej budove je predinštalovaná PC sieť s prístupom z každej miestnosti v budove. V budove je predinštalovaná sieť cez káblovú TV, ako aj satelitný príjem v každom byte. V bytoch je nainštalované chladenie cez moderný systém chladiacich stropov (ekologická klimatizácia).

Každá obytná miestnosť v bytoch je regulovateľná. V bazéne je špeciálna bazénová klimatizácia (rekuperátor) od fy. MENERGA. Kuchyne boli vyrobené na mieru v kuchynskom štúdiu ALNUS, spotrebiče sú zn. WHIRLPOOL (v 5-izbových bytoch) a AEG (v 7-izbovom byte). Práčovňa je vybavená dvoma práčkami zn. AEG.  V celej budove sú použité výrobky a keramika od fy VILLAROY and BOCH. Vodovodné batérie sú zn. GROHE. Bazén je dovezený z Nemecka od fy. RIVIERAPOOL. V bazéne a saune je použitá keramika od fy AGROB BUCHTAL. Masážna vaňa je od fy HOSCH. 

Každý byt má samostatné vykurovanie plynovými kotlami od fy BUDERUS. Kúrenie je riešené polybuténovými plastovými rozvodmi. Teplá úžitková voda je riešená 75 l zásobníkmi na vodu v každom byte. 

Celá budova je vybavená plastovými oknami od fy REHAU. Sklá zo strany ulice sú vybavené bezpečnostnými fóliami. V každom byte sa nachádza krb od francúzskej fy RENE BRISACH. Komíny sú od fy SCHIEDEL. Každý byt má vlastne merače, spoločná časť domu má tak isto zvlášť merače, takže je možné kúpiť aj samostatné byty. Bližšie info poskytneme v RK.
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 1 193,00 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Výťah Nie
Stav nehnuteľnosti novostavba
Konštrukcia bytu zmiešaná
Rok kolaudácie 1995_2002
Realitná kancelária
BOND Reality, s.r.o. img Počet inzerátov: 239
Mr. BOND
Mobil +421 905 333 333
Email info@bondreality.sk
Iné kontaktné údaje 0259533333
Adresa
Mlynské nivy 58
82105 Bratislava - Ružinov
Slovenská republika
Telefón: +421 2 595 333 33, +421 905 333 333
Fax +421 2 544 309 71
Adresa webovej stránky: www.bondreality.sk
Email info@bondreality.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme SlovenskyAnglickyNemeckyMaďarskyRuskyTaliansky

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
 • Zobraziť publikovaný inzerát