Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info
Časopis

Nehnuteľnosť Záhradná chata Predaj Buková

RE0000380-16-012782 (219785)
Aktualizovaný 24.11.2016 1. publikácia 24.11.2016

Nadštandardná chata na predaj v krásnom Malokarpatskom prostredí Bukovej

Druh / Typ

Záhradná chata / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Buková


[ Reality okres Trnava ]
Ulica

NEZADANÉ

Cena vrátane provízie 69 000 €
Celková úžitková plocha 120,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Chata sa nachádza v chatovej oblasti v ihličnato-listnatom lese, v tesnej blízkosti je vodná nádrž Buková, vhodná na rybolov. Okolie je známe krásnou prírodou, je to raj pre  poľovníkov, hubárov, turistika a cykloturistika. Okolie chaty tvorí upravený kosený trávnatý porast, ihličnaté stromy, stromčeky a tuje, ktoré tvoria prírodnú ohradu chaty. Pred chatou je kameňom vybetónované ohnisko. Chata je plne podpivničená s klenbami (možnosť vinotéky). Sú v nej dva kotle na vykurovanie, jeden na uhlie a tuhé palivo, druhý kotol je elektrický ( možnosť temperovania v zime ). Obidva kotle sú s  rozvodmi do radiátorov. V pivnici je aj elektrický bojler s tlakovou nádobou, elektrická kosačka, vývod vody na polievanie, elektrické neonové osvetlenie.Parkovanie auta je možné pred pivnocou, alebo v pivnici, ktorá môže byť aj ako garáž.Stavba je  obložená drevom, má nové okná, okenice a dvere. Zabezpečená je okenicami so železnými plochými tyčami s klinmi.Visiace zámky sú chránené železnými účkami.Veľká terasa, schody a vchod do chaty majú novú mrazuvzdornú dlažbu, za chatou je nová zamková dlažba.V chate je zavedený vodovod s pitnou vodou, na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa. Žumpa je betónová s prepadom. Celková ubytovacia kapacita je 12 osôb.

Interiér poskytuje dostatočný komfort s kvalitným vybavením ktoré je v cene. Nad pivnicou je veľká obývacia izba s kamenným krbom, veľkým stolom so sedením pre 12 osôb, plazmovým televízorom na stene, napojeným na satelit (skylink), rozkladacou sedacou súpravou a šatníkom pod schodami.Ďalej je tu komplet vybavená kuchyňa s chladničkou a mrazničkou, plynovým šporákom so 4 horákmi a trúbou od plynovej bomby umiestnenej v pivnici, kuchynským dresom a na mieru vyrobeným kuchynským nábytkom.Za obývačkou je  kúpelňa s WC so sprchovacím kútom a umyvadlom.Z obývacej izby vedú drevené schody k dvom spálňam kde sú na mieru vyrobené manželské postele. Na jednej spálni sú dvere na terasu ktorá je nad veľkou terasou.Z jednej zo spálni vedie sklápacie schodište na veľkú podkrovnú izbu, ktorá je izolovaná a obložená tatranským profilom, s možnosťou ubytovania 6 osôb.Z obývacej izby sú dvere na veľkú terasu s výhľadom na Karpaty a vodnú nádrž Buková, ktorá je vzdialená asi 200m.V okruhu do asi 15 km sa nachádza jaskyňa Driny, zámok Smolenice a zrúcaniny hradu Korlátko a Plavecký hrad, pod ktorým je športovo-rekreačný areál kde sa chovajú aj kone. Neďaleko chaty sa ležia obce Plavecký Peter a Prievaly v ktorej je súkromný pivovar s ubytovaním a wellness centrom.

Chata je situovaná  na juhovýchod.Ak hľadáte pohodu v peknom prostredí, za primeranú cenu, táto ponuka je vhodná práve pre Vás.
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 120,00 m2
Plocha obytnej časti 120,00 m2
Stav nehnuteľnosti pôvodný stav
Forma vlastníctva iné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom 580,00 m2
Elektrický prúd 220/380 V
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Romantické chalupy, s.r.o. img Počet inzerátov: 3122
Róbert Vach
Mobil +421 903 451 539
Email vach.r@romantickechalupy.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Nejedlého 67
841 02 Bratislava - Dúbravka
Slovenská republika
Telefón: +421 918 789 218, +421 911 291 632
Fax
Adresa webovej stránky: www.romantickechalupy.sk
Email chalupy@romantickechalupy.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme Slovensky


e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát