VT0126845-22-000001 (ReY7bVcUaO2) Aktualizovaný: 23. 06. 2022 1. publikácia: 23. 06. 2022

Investičné apartmány MĒRIDIEN na Liptove

Demänovská Dolina
Demänovská Dolina • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

Cena na vyžiadanie

Základné informácie

Druh:
Apartmán

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
22,58 m²
Info
Predstavujeme nový projekt investičných apartmánov Mēridien Five Star Resort na Liptove s vlastným lyžiarskym strediskom Ski Iľanovo. Investičné apartmány Mēridien Five Star Resort sa nachádzajú priamo v prírode, ktorá nie je zasiahnutá prírodnou alebe stavebnou kalamitou. Projekt rešpektuje a váži si čaro miesta a jeho zachovanie. Pre klientov ponúkame maximálny komfort apartmánov, ktoré budú vybavené nadštandardnými materiálmi. Projekt mysli v prvom rade na klientov a ich relax a tak ako myslíme na maximálny komfort pri vybavení apartmánov taktiež na ich pobyt. Dovolenkári, ktorí budú navštevovať rezort Mēridien budú mať k dispozícii wellness, interiérový aj exteriérový. Wellness bude vybavený saunou, vírivkou, ochladzovacou kaďou i perličkovým kúpeľom. Vo wellness nebude chýbať tepidarium a miestnosti, kde budú na Vás čakať usmiati maséri, aby Vám dopriali zaslúžený odpočinok. Pre úplnú dokonalosť nášho Spa nebude chýbať wellness bar. V centrálnej budove bude veľké interiérové ihrisko pre deti, ktoré poznáte z nákupných centier a exteriérové 3D bludisko. Pre mamičky exkluzívne kaderníctvo pod záštitou značky COCOCHOCO Profesionál a nebude chýbať fitness. Pre oteckov budeme mat pripraveného Barbera. Pre trávenie voľného času bude v projekte Mēridien pripravená dve bowlingové drahý. Projekt Mēridien Five Star Resort si od úplného začiatku zakladáme na kvalite a to sa nebude meniť pri reštaurácií a lobby bare, kde zažijú klienti gastronomické zážitky, ktoré Nám všetkým zaručia, že klienti budú nadmieru spokojní a radi sa vždy ubytujú keď pôjdu na Liptov v Mēridien Five Star Resort. Náš Mēridien Five Star Resort ponúka klientom nielen služby, ale aj niečo navyše. Navyše máme pre našich klientov vlastný lyžiarsky svah, lyžiarsku školu a požičovňu lyží. Cez letné mesiace máme pripravenú požičovňu e-bikov a tenisovú školu a možno dáte otázku čo so svahom cez leto? Aj na to sa Vám budeme snažiť odpovedať a pripraviť pre Vás nezabudnuteľný zážitok, pri ktorom si trochu zakričíme a nikdy na to nezabudneme. Ako jediný resort na Slovensku ponúkneme našim návštevníkom All Inclusive, ktorý bude zárukou komfortu a oveľa väčšieho vyťaženia apartmánov ako ponúka konkurencia.
A odpoveď je jednoslovná: Zipline. Najväčšie prekvapenie Nás práve čaká... Pre dokonalý zážitok,relax a pohodu strávenu na Liptove Vás pozveme na strechu Nášho Vášho rezortu Mēridien, kde si spoločne vychutnáme nielen neuveriteľné výhľady, ale aj zážitky pri špecialitách z grilu a miešaných nápojov.
Ambasádormi nášho projektu sú Smejko a Tanculienka.
Riaditeľom rezortu bude člen top managementu Crown Plaza Dublin s dlhoročnými skúsenosťami v päťhviezdičkových hoteloch v zahraničí.

Financovanie projektu je nasledovné:

20% pri podpise rezervačnej zmluvy
20% pri podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve
10% po dokončení skeletu
30% po dokončení hrubej stavby
10% pri dokončení apartmánu
10% pri odovzdaní apartmánu

Každý vlastník apartmánov sa zaraďuje do nájomného vzťahu na vyťažovanie apartmánov, o ktorých Vás radi budeme informovať po Vašom kontakte.

Tešíme sa na Vás

V prípade záujmu o viac informácií nás prosím kontaktujte.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
22,58 m²

Podlažie:
3

Vlastníctvo:
Firemné

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Rok výstavby:
2022

Rok poslednej rekonštrukcie:
2022

Prechodová izba:
Nie

Plocha lodžie:
5 m²

power_costs_in_the_price:
Nie

Energie:
80 €

Zdroj tepla:
Zemný plyn

Vykurovanie:
Ústredné

Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Vybavenie objektu:
Zariadený so spotrebičmi

Vybavenie:
Výťah, Lodžia

Telekomunikačné a dátové pripojenie:
Káblová TV, Internet
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Marián Lajcha

421948899449 zobraziť číslo

Cena na vyžiadanie

Kontakt na predajcu

Marián Lajcha

421948899449 zobraziť číslo