Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info
Zahraničné nehnuteľnosti
Napíšte názov alebo časť názvu mesta. Následne Vám budú ponúknuté vyhovujúce mestá k výberu.
Celková cena Od
do
  Celková podlahová plocha Od
do
m2    
Vyhľadáva zadaný text v poliach Slogan a Podrobný popis a rozlišuje diakritiku.
Nové vyhľadávanie

Zoznam článkov reality

Štát navrhuje povinný podiel nájomných bytov s regulovaným nájomným pre developerov

Ministerstvo financií SR predkladá na medzirezortné pripomienkovanie povinný podiel nájomných bytov s regulovaným nájomným v nových developerských projektoch. Odvoláva sa na zaužívané pomery v zahraničných metropolách. Inštitút urbánneho rozvoja (IUR) má výhrady, na Slovensku chýba analýza prostredia, a tak tu model nemusí fungovať.
Dátum vloženia20.4.2018 Aktualizované20.4.2018

Aj s nohou na brzde ceny nehnuteľností ďalej rastú

Prvý štvrťrok tohto roka priniesol na realitnom trhu pokračovanie v raste cien nehnuteľností vo väčšine krajských miest. Dopyt po nehnuteľnostiach neutícha a je poháňaný pohľadom na cieľovú pásku v podobe možného konca ľahkej dostupnosti financovania vlastného bývania. Očakávané ďalšie opatrenia zo strany Národnej banky Slovenska, ktoré avizovala, rozhýbali ďalších kupujúcich, ktorí by možno s kúpou nehnuteľnosti čakali na neskoršie obdobie. Preto dopyt, napriek už zavedeným opatreniam neochabol a v niektorých segmentoch a lokalitách tak vidíme pokračujúci rast cien nehnuteľností.
Dátum vloženia19.4.2018 Aktualizované19.4.2018

4. výzva na štátne dotácie na zateplenie rodinných domov

MDV SR vyhlásilo ďalšiu, v poradí štvrtú výzvu na získanie príspevku na zatepľovanie rodinných domov, ktorý môže byť až 8 800 eur. Od 1.4.2018 do 31.8.2018 môžu žiadosti podávať všetky fyzické osoby, ktoré vlastnia rodinný dom starší ako 10 rokov s trvalým pobytom na Slovensku.
Dátum vloženia18.4.2018 Aktualizované18.4.2018

Stavebná produkcia na Slovensku sa vo februári medziročne zvýšila

Stavebná produkcia sa vo februári 2018 oproti vlaňajšiemu februáru podľa Štatistického úradu SR zvýšila o 6,3 % na 293,1 mil. eur. Takmer tri štvrtiny z nej tvorila nová výstavba vrátane modernizácií a rekonštrukcií.
Dátum vloženia16.4.2018 Aktualizované16.4.2018

Realitné fórum sa venovalo trendom v parkovaní, legislatíve i rezidenčnom sektore

Na prvom ročníku odbornej konferencie Realitné fórum sa odborníci z oblasti realít venovali aktuálnym otázkam v štyroch blokoch. Kľúčovými témami boli koncepcia v doprave a parkovaní, nová legislatíva v realitnom práve, riešenia Smart City pre Bratislavu a trendy v rezidenčnom developmente. Partnerom konferencie bol aj portál Nehnuteľnosti.sk.
Dátum vloženia12.4.2018 Aktualizované12.4.2018
  • Zobraziť publikovaný inzerát
Ⓒ 2010 - 2018 NARKS-INFOSERVIS a.s.